Menu
 
 

Vroclavo džiazo ir elektroninės scenos pažibos

2015 07 29  15:29  |  M.I.C. Naujienos

Vroclavo džiazo ir elektroninės scenos pažibos

Nuotrauka: organizatorių archyvas.

Kelionės į tarptautines muzikos savaites duoda gardžių vaisių – jau ne kartą šį sezoną tuo įsitikino Kauno kultūrinės erdvės „Ryšių kiemelis 837“ lankytojai. Praėjusį penktadienį hipnotizuoti Taline atrastų italų „JoyCut“, šį kauniečiai tryps pagal taip pat Estijos sostinėje lietuvius koncertų organizatorius sudominusių lenkų „Night Marks Electric Trio“ ritmus. Renginys „Nocturne“ – jau liepos 31-ąją.

Night Marks Electric Trio LIVE at Tallinn Music Week 2015

Drauge muziką studijavę studijavę bičiuliai Marek Pędziwiatr ir Adam Kabaciński su vėliau prie jų prisijungusiu prodiuseriu Piotr Skorupski atkakliai trina ribas džiazo, hiphopo, soul ir aštriausių elektroninės muzikos madų – jiems tai pavyksta ir studijoje, ir gyvai.

Nuolat įkvėpimo ieškantys muzikantai nevengia bendradarbiauti su kviestiniais vokalistais – pavyzdžiui, žymus JAV atlikėjas Raashan Ahmad po drauge įrašyto kūrinio net pasikvietė vroclaviečius į koncertus Prancūzijoje bei Kazachstane.

Night Marks Electric Trio feat. Raashan Ahmad – Glorious Tune

Debiutinis „Night Marks Electric Trio“ albumas išleistas 2014-aisiais. Įdomu tai, kad jo viršelį kūrė su tokiomis kompanijomis, kaip „Stones Throw“, bendradarbiaujantis menininkas Radek Drutis.

Originalią savo kūrybą leidyklos „U Know Me“ pagalba platinantys lenkai nevengia ir remiksuoti kitus muzikantus. Robert Glasper kūriniui „Move Love“ įrašyta nauja versija užėmė 5-ąją vietą istorinės įrašų kompanijos „Blue Note“ organizuotame tarptautiniame konkurse.

Robert Glasper – Move Love (Night Marks Electric Trio remix)


Komentuok:
*Reklama
DNO