Menu
 
 

„Burberry“ ir Henry Moore’o fondo kolaboracija

2017 02 14  21:46  |  Aktualijos

Burberry

Nuotraukos – (c) Burberry archyvas

Henry Moore’u, vienu iš puikiausių Didžiosios Britanijos skulptorių, žaviuosi nuo tada, kiek tik save prisimenu – jo darbai man visada darė milžinišką įtaką. Žvelgiant ir apmąstant jo kūrinius kilo gausybė įdomių diskusijų, kurios paklojo pamatus ir paskutinei mūsų kolekcijai. Rezultatu esu itin patenkintas, nes tai – itin prasminga kolaboracija su H. Moore’o fondo komanda, kuri tikrai neapsiriboja naujausiu mūsų pristatymu. Tai ir didžiulis skulptoriaus darbų šou, surengtas Makers House erdvėje.

Demonstruojami Moore’o darbai – tai puikus pavyzdys, kaip jo kūryba ir milžiniškas indėlis į moderniojo meno sklaidą Jungtinėje Karalystėje paveikė mūsų menininkus. Džiaugiuosi, kad vasario 2017 kolekcija bus demonstruojama tarp kūrybos, kuri įkvėpė drabužius“, – teigė Christopheris Bailey, Burberry mados namų kūrybos direktorius ir pagrindinis vadovas.

„Šiemet minėdami Henry Moore’o fondo 40-mečio sukaktį džiaugiamės šia puikia kolaboracija su Burberry mados namais, kurie vieno geriausių skulptorių idėjas parodė naujoje ir intriguojančioje šviesoje. Net neabejoju, jog Henry Moore’as būtų laimingas, jei matytų, kad jo kūryba įkvėpė tokį išskirtinį dizainą. Tikimės, kad ši kolekcija skulptoriaus darbus atvers naujoms auditorijoms bei paskatins domėtis ne tik jo kūryba, bet ir turtinga istorija“, – sakė Godfrey Worslade’as, Henry Moore’o fondo direktorius.

Makers House - SwO magazine

Burberry mados namai bei Henry Moore’o fondas didžiuojasi pranešdami, kad Makers House erdvėse pradedamas unikalus parodos projektas, kurio metu bus pagerbiama ne tik Burberry vasario 2017 kolekcija, bet ir darbai menininko, kuris kolekcijai atnešė pagrindinį įkvėpimo šaltinį.

Paroda lankytojams suteiks retą galimybę susipažinti su menininko darbo procesu, kūrybos evoliucija ir ikoniškų skulptūrų idėjomis intymioje aplinkoje Londono širdyje.

Makers House erdvės vasario 21-27 dienomis duris atvers ilgesniam nei įprasta laikui bei nemokamai. Erdvėse bus galima rasti daugiau nei 40 H. Moore’o darbų, bronzinių skulptūrų, darbinių modelių, piešinių ir maketų. Tarp darbų bus ir „Mother and Child: Block Seat“ (1983-84), „Draped Reclining Mother and Baby“ (1983) ir „Torso with Point“ (1967).

Erdvėse bus demonstruojama ir Burberry vasario 2017 kolekcija vyrams ir moterims, dirbtuvių, renginių ir akustinių pasirodymų programa.

Henry Moore fondas

„Draped Reclining Mother and Baby“ (1983) (c) Henry Moore fondas

Burberry mados namai taip pat atskleidė ir pirmuosius du drabužių derinius iš vasario 2017 kolekcijos. Jie parodyti reklaminės kampanijos nuotraukoje, kuri buvo daryta Henry Moore Studios & Gardens aplinkoje Hertfordšyre. Pagal naujausią Burberry sezonų modelį, šiuos pirmuosius derinius jau galima iš anksto užsisakyti internetu, o pristatyti jie bus pasibaigus Burberry mados namų pristatymui Londono mados savaitės metu.

Burberry

Vasario 2017 kolekcijos pristatymas vyks vasario 20 dieną, pirmadienį. Jam pasibaigus bus galima įsigyti visus kolekcijos drabužius. Kolekcijai sukurta ir reklaminė kampanija, kuriai fotografuota 13 naujų ir įdomių modelių.


Komentuok:
*Reklama
DNO

Dekmantel Selectors