Menu
 
 

Londono madų savaitėje – nauja Burberry kolekcija

2016 09 19  19:58  |  Aktualijos

Makers House

Nuotraukos: Burberry archyvas

Burberry atvėrė savo naujosios pasirodymų erdvės „Makers House“, esančios Soho rajono širdyje, duris ir pradėjo savaitės trukmės pasirodymų programą kartu su inauguracinės tiesiogiai pirkėjams pristatomos kolekcijos pasirodymu.

„Šis pasirodymas – mums itin ypatingas momentas. Tai svarbių pokyčių, kurie vyko norint priartinti mūsų kolekcijas arčiau pirkėjų, kulminacija. Kolekcija įkvėpta Virginijos Woolf novelės „Orlando“, kurią laikome meilės laišku praeičiai ir Anglijos istorijai. Taip pat – novelei būdingo specialaus garderobo, kurį norėjome iš naujo peržiūrėti ir pristatyti.

Makers House

Visų šių dalykų įkvėptas šou taip pat skirtas švęsti naujos, nuostabios partnerystės su ,,The New Craftsmen“ pradžią. Kartu mes atveriame duris į ,,Makers House“ – erdvę, kurioje lankytojai galės iš arti pajausti viską, kas susiję su Britiško dizaino paveldu ir kuris yra neatsiejama mūsų mados namų ir visos mūsų veiklos dalis. Taip pat jie turės galimybę pasinerti į talentingiausių kūrėjų darbus bei susipažinti su inovacijomis ir inspiracijomis, slypinčiomis už jų kūrybos“,  – Christopher Bailey, generalinis Burberry direktorius.

Makers House

Tarp žvaigždžių, buvusių „Makers House“ pasirodyme, galima rasti aktorius Lily James, Felicity Jones, Jenna Coleman, Nicholas Hoult, Kris Wu, Freida Pinto, Vicky Zhao, Charlotte Le Bon, Jeon Do-yeon, Anya Taylor-Joy, Joe Alwyn, Ella Purnell, Burberry modelius Edie Campbell, Cara Delevingne, Jourdan Dunn, Amber Anderson ir Clara Paget, taip pat ir Mario Testino, Steve McQueen, Tom Harper, Alexa Chung, Poppy Delevingne, Adwoa Aboah, Lady Amelia Windsor, Sandy Powell, Luke Edward Hall, Olivia Palermo ir Huda Kattan.

Burberry September 2016

Nuotraukos: David M. Benett, Dave Benett

Burberry September 2016

Burberry September 2016 - SwO magazine

Burberry September 2016 - SwO magazine

Burberry September 2016

Vakar vakare pirmą kartą buvo atskleista pilna 2016 m. Burberry rugsėjo kolekcija. Podiumas tęsėsi per tris kambarius, nudažytus priblėsusiais rožiniais, žaliais ir geltonais atspalviais, kurie atspindi kolekcijos spalvų paletę. Siekiant atiduoti pagarbą praeičiai ir anksčiau pastate gyvenusiems žmonėms, pasirodymo erdvės sienos paliktos tuščios. Elementai, įkvėpti interjero dizainerės Nancy Lancaster, nusagstė visą erdvę. Tarp jų – dekoratyvios durų atbrailos, audiniais dengti suoleliai bei rankomis nuaustas ir erdvėje patiestas kilimas, pasižymintis specialiu raštu, paremtu Nancy atnaujintame name rasta lubų plytele.

21 instrumento orkestras, akomponuojamas pianisto Rosey Chan ir grupės vokalistų, atliko britų kompozitoriaus Ilan Eshkeri išskirtinai pasirodymui parašytą kūrinį „Reliquary“.

Burberry rugsėjis 2016 - orkestras

Kolekcija

Pirmosios bendrai vyrams ir moterims sukurtos ir pristatytos kolekcijos šaknis galima rasti Nancy Lancaster interjerų ir sodų dizainuose bei Virginijos Woolf novelėje „Orlando“.

Burberry kolekcija - rugsėjis 2016

Kolekcija, įkvėpta refleksijos apie tai, kaip namas keičia charakterį per amžius priklausomai nuo jame gyvenusių žmonių, drabužių ir kultūrų, sujungia autentiškas kilmingųjų garderobo medžiagas, kartu derina džinsą ir medvilnę bei kašmyrą su pižaminiu šilku. Kolekcija panaikina ribas tarp moteriškumo ir vyriškumo, paprastumo ir puošnumo, nakties ir dienos – viskas maišoma tam, kad iš praėjusių momentų būtų sukurta naujoji realybė.

Burberry - SwO magazine

Burberry - SwO magazine

Burberry - SwO magazine

Burberry - SwO magazine

Burberry - SwO magazine

Burberry - SwO magazine

Tarp kolekcijos favoritų – dekonstruoti lietpalčiai, pulkininkų apsiaustai, paltai ir striukės (tarp kurių – Kavalerijos (The Cavalery) švarkas, Militaristinis (The Military) švarkas ir Paradinis (The Parade) švarkas, sujuosti švarkai (gėlių lauko (The Floral Field) švarkas), dvieiliai puspalčiai, pižaminio stiliaus kelnės, marškiniai ir šortai bei palaidinės raukiniuotu kaklu. Taip pat šiandien buvo pristatyta The Bridle Bag, naujoji rankinė vyrams ir moterims, kurią kuriant semtasi įkvėpimo iš klasikinio britiško jojikų stiliaus bei Burberry dizaino paveldo.

„Makers House“ – nuo šiol atviri

Svečiai turėjo galimybę pirmą kartą susipažinti su „Makers House“ – erdve, atvira lankytojams nuo rugsėjo 21 iki 27 dienos. Joje bus pristatoma kasdien besikeičianti įvairiausių veiklų programa bei instaliacijos, reprezentuojančios originalius talentingiausių Didžiosios Britanijos amatininkų darbus ir visos rugsėjo kolekcijos modelius.

Makers House

Siekiant atiduoti duoklę 2016 m. rugsėjo kolekcijos amatininkystei ir inspiracijoms, „Makers House“ bus galima rasti skirtingas erdves, kuriose „The New Craftsmen“ amatininkai demonstruos įvairius amatus ir technikas. Šios erdvės:

1. Preciziškumo dirbtuvės, kurios atiduoda duoklę itin kruopščiai amatininkystės prigimčiai bei pasagų liejikams, siuvinėtojams ir knygrišiams, iki aukštumų tobulinantiems delikačius ir preciziškus savo kūrinius.

2. Jutiminę laboratorija, demonstruojančią eksperimentinius ir ekspresyvius amatininkystės būdus, susijusius su spalva ir kvapais.

3. Biblioteka, kurioje galima rasti JAMESPLUMB laiptus, įkvėptus bibliotekos scenos Orlande. Šioje bibliotekoje kasdien pirmą valandą dienos vyks gyvi Virginijos Woolf novelės skaitymai, atliekami Pin Drop.

4. Gabardino palapinė – tai interakcijos ir mainų vieta, kurioje visą savaitę skirtingi amatininkai kvies publiką pasirinkti žodžius, medžiagas, dalintis istorijomis ir pozuoti portretams. Šioje erdvėje Burberry archyvų komanda taip pat pristatys svarbiausius momentus iš 160 metų siekiančios mados namų istorijos.

5. „Studija“, specialiai „Makers House“ sukurta erdvė, kurioje svečiai galės tapti naujosios rugsėjo kolekcijos dalimi. Ši studija leis lankytojams publikuoti nuotraukas kartu su trumpais, dinamiškais filtrais Instagrame ir kituose socialinių tinklų kanaluose. Svečiai taip pat gaus fotografinę rašto kopiją.

6. „The New Craftsmen“ parduotuvė, kurioje pardavinėjami amatininkų sukurti dizaino objektai. Parduotuvėje taip pat bus galima rasti novelės „Orlando“ riboto tiražo kopijas, pasižyminčias atkurtu pačio pirmojo viršelio dizainu ir nauja įžanga, parašyta Cristopher’io Bailey.

Makers House

Makers House

Makers House

Nauja elektroninė patirtis

Pasirodymas buvo transliuojamas gyvai per Burberry.com ir pirmą kartą – Facebook Live. Tai leido vartotojams stebėti podiumo kolekciją savo naujienų sraute realiu laiku. Kolekcija taip pat buvo gyvai transliuojama per YouTube, WeChat ir partnerių tinklalapiuose globaliu srautu.

Burberry - SwO magazine

Nuo šiol Burberry bus galima rasti ir Facebook Messenger programėlėje, suteiksiančioje vartotojams unikalią galimybę pamatyti rugsėjo mėnesio kolekciją realiu laiku ir siūlančioje tiesioginį vartotojų aptarnavimą.

Pirmą kartą Burberry savo sekėjams leidžia įsigyti kolekcijos prekę WeChat programa. Dvi „Bridle Bag“ rankinės versijas, atspindinčias naujojosios kolekcijos dizainą, bus galima įsigyti išskirtinai WeChat platformoje. Iš odos pasiūtos rankinės, skirtos tiek vyrams, tiek moterims, pasižymi kniedžių dekoru.

Burberry - SwO magazine


Komentuok:
*Reklama