Menu
 
 

Burberry Prorsum ir kitos žiemos užuominos

2013 12 05  10:42  |  Aktualijos

Burberry Prorsum

Nuotraukos: Burberry.com

Negana to, kad pavasario tendencijoms mums bado akis, sufleruodamos apie romantiškas pasteles ir jaukius nėrinius, kurių teks palaukti dar keletą mėnesių, mados pasaulis nelaukia ir veržliai kuria metams į priekį.

Burberry Prorsum neseniai pristatė savo naujausią kolekciją – užuominą 2014–15 metų rudens/žiemos kolekciją, kuri bus pristatyta jau ateinantį vasarį Londone. Peržiūrėjus visus modelius, nejučia norisi daugumą drabužių priglausti savo spintoje dabar pat! Burberry kaip visada pristato eilę nuostabių paltų – plačių, tiesaus kirpimo, taip pat kolekcijoje netrūksta elegantiškų lietpalčių, raštuotos klasikos bei bohemiško stiliaus užuominų. Tarp gausybės paltukų išnyra ir šiltų trumpo kirpimo striukių bei kailinukų. Kolekcijoje taip pat sunku atsispirti ir pieštuko formos sijonams žemiau kelių bei romantiškai plazdantiems sodrių spalvų nėriniams.

Tai – tik kolekcijos užuominos, kurias jau spėjo pristatyti Burberry, tačiau, regis, vienas artėjančių mados savaičių maratono favoritas jau aiškus.

Burberry Prorsum

Burberry Prorsum

Burberry Prorsum

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Porcelianas

SwO Street

DNO Records