Menu
 
 

Burberry moterys. SS 13

2013 05 03  17:12  |  Aktualijos

Burberry moterys. SS 13

Nuotraukos: Burberry.co.uk

Burberry Prorsum  2013 metų pavasario/vasaros kolekcijoje susipina visos populiariausios šių metų mados naujovės – pradedant nuo ombre ir baigiant peršviečiamo plastiko rankinėmis. Ombre – pereinančių spalvų tendenciją – galime išvysti itin spalvinguose Burberry lietpalčiuose, kurie šiais metais – stebinantys ir ne tokie, kokių tikėtumėmės, žinodami klasikinį mados namų braižą. Šiemet Burberry lietpalčiai ne tik ryškūs tarsi saldainių fabrikas, bet įgavę ir akį traukiantį metalo blizgesį.

Burberry moterys. SS 13

Spalvų paletė

Spalvų paletę nėra lengva apibrėžti – šiais metais  mados namai rekomenduoja rinktis tonus, kurie būtų itin sodrūs. Žinoma, balta bei beige – švelni smėlio spalva – lieka vasaros klasika, be to, tai ir praktiškas pasirinkimas karštą dieną.

Burberry moterys. SS 13

Patobulinimai

Lietpalčių modeliuose matome ne vieną patobulinimą – nuleista pečių linija, įmantriai pabrėžta krūtinė ir vos pečius dengiančios pelerinos. Šioje kolekcijoje susikerta skirtingų mados erų keliai, mat plastikinės detalės ir jau minėtos pelerinos nubrėžia liniją tarp ryškaus devinto dešimtmečio ir futurizmo.

Burberry moterys. SS 13

Audiniai

Medžiagos subtiliai susidainuoja su spalvomis: vyno raudona atskleidžia satino švytėjimą ir glotnumą, rožinė, atrodo, spindi lyg būtų išausta iš vario siūlų, o reljefiniai gėlių ornamentai tiesiog atgyja samanų spalvos lietpaltyje.

Negalime nepaminėti ir permatomo plastiko, kuris naudojamas ir  ne tik aksesuarams, bet ir drabužiams!

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Julija Goyd ir Agnė Juodvalkytė. Terpė

SwO Street

Kitoks svinguojančio Londono portretas

DNO Records