Menu
 
 

Benetton- “IT’S MY TIME” pasaulinė atranka

2010 02 14  13:40  |  Įžvalgos

Vyksta Benetton organizuojama pasaulinė atranka ” IT’S MY TIME“, kurios tikslas yra surasti United Colors of Benetton naujų veidų rudens/žiemos 2010 metų reklaminei kompanijai!

Atranka prasidėjo vasario 8 dieną. Laimėtojai bus paskelbti kovo 18 dieną.

MTV – IT’S:MY:TIME – Benetton Global Casting from André Amaral on Vimeo.

Žemiau galite peržiūrėti video, kuriuos prisegėme, kad skaitytojam būtų aiškiau. Tikrai puikūs vaizdo įrašai, kurie privers pasijuokti, ar bent jau nusišypsoti.

IT’S:MY:TIME – Benetton Global Casting – Marcel from André Amaral on Vimeo.

IT’S:MY:TIME – Benetton Casting Call – Andrea from André Amaral on Vimeo.

Kuo toliau, tuo labiau  populiarėja  žinomo prekinio ženklo/korporacijos naudojimasis interneto galia ir jos teikiamomis paslaugomis. Paklauskime, KODĖL? Tokiu būdu atsiranda daugiau galimybių pasiekti platesnę auditoriją bei surasti “tikrų“ žmonių, kurie galėtų būti ne iš agentūros arba net nėra girdėję apie tokį dalyką kaip kastingas. Tai taip pat vienas iš pigiausių būdų skleisti žodžiu pasiekiamą informaciją… O ir Benettonas, kaip visada, vėliausios reklamos/komunikacijos strategijos atžvilgiu atsiduria viršūnėje.

IT’S:MY:TIME – Benetton Global Casting – Deungyong from André Amaral on Vimeo.

Jie kviečia visus siųsti savo vaizdo įrašus / nuotraukas ir parodyti, kas daro jus neįprastus ir unikalius savo stiliuje! Taigi jums gali tekti  puiki proga! Daugiau informacijos galite sužinoti nuėję į http://casting.benetton.com/


Komentuok:

*Reklama