Menu
 
 

„Calvin Klein Collection“ atostogų instaliacija Madison aveniu

2014 11 27  20:12  |  Aktualijos

„Calvin Klein Collection“ atostogų instaliacija Madison aveniu

CK mados namų archyvo nuotraukos.

Niujorko Madison aveniu įsikūrusi „Calvin Klein“ parduotuvė jau ne pirmą kartą stebina bendradarbiavimu su menininkais bei dizaineriais, paverčiančiais prekybos centro erdves mažais meno stebuklais.

Kartą jau rašėme apie parduotuvėje nutūpusius debesis, o štai artėjant šiuometinėms Kalėdoms, kūrybiškoji „Snarkitecture“ komanda kartu su jos įkūrėju Aleksu Mustonenu (Alex Mustonen) sumanė įrengti minimalistinę baltą konstrukciją, kuria tarsi tarp milžiniškų varveklių keliauja juodas traukinuko modelis.

Tai – bendras APF (Art Production Fund) ir „Calvin Klein Collection“ iniciatyva. Vadinasi, šventės – tikrai nebūtinai nesibaigianti gausa raudonos spalvos, dirbtinių baltų kailių ar barzdų ir blizgių dekoracijų. Rafinuota estetika ir tykia, turtinga elegancija alsuoti gali netgi tokia unikali peizažo interpretacija drabužių parduotuvėje.

„Calvin Klein Collection“ atostogų instaliacija Madison aveniu

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Dekmantel Festival 2020

Birutės Stulgaitės paroda 'Erdvės kontūrai'

Mados infekcija 2020

Riga Fashion Week / Spring/Summer 2020

DNO Records