Menu
 
 

Žiemos makiažo tendencijos 2014

2014 11 25  15:52  |  Aktualijos

Žiemos makiažo tendencijos 2014

Koliažas: A.L.

Po saulėtų dienų, šiltų atostogų, jūros ir begalinio poilsio džiaugsmo visada neišvengiamai ateina ruduo. Tada – ir ilgi žiemos mėnesiai. Nieko naujo, šiek tiek liūdna, bet… naujas sezonas – nauji makiažo žaislai mūsų kosmetinėse. Nežinau, kaip jums, bet man tai kelia ūpą lygiai taip pat, kaip riešutinė kava lietingą dieną arba raudonas vynas žvarbų vakarą. Taigi kuo šaltasis grožio sezonas gali mus įkvėpti?

Arba nuvilti. Man, kaip ryškių lūpų fanatikei, šiek tiek liūdna, kad žiema labiausiai atsispindės mūsų akyse. Pirmiausia – blakstienos. Tikros, netikros, kuokšteliais ar vientisos – svarbu, kad ryškios, tankios, ilgos. Šią tendenciją padiktavo Gucci, Versace ir Rochas mados namai. Šiame kontekste išsiskiria Paryžiaus mados savaitė, kurios kūrėjai pasiūlė blakstienas šį sezoną pamiršti ir jų išvis neryškinti. Panašu, kad šioje srityje kompromisų nėra.

Žiemos makiažo tendencijos 2014

Rochas, Versace. Mados namų facebook paskyrų ir Pinterest nuotr.

Šešėlių fronte taip pat vyrauja du kraštutinumai – ryškios mėlynos, alyvinės, rudos, itin blizgios sidabrinės, juodos spalvos arba lengvos, šiek tiek netvarkingai tepamos natūralios. Tradiciškai galima skirstyti pasirinkimus į dienos arba vakaro, bet visada malonu šiek tiek rizikuoti – brėžti ryškesnę viršutinio voko liniją dienos metu ir naudoti savo žvilgsnį kaip atsarginį ginklą. Taip pat šį sezoną „išteisinamos“ blizgančių šešėlių mėgėjos – metaliniai atspalviai siūlomi ir dienos makiažui, tad nereikės ieškoti „legalios“ progos švytėti. Tiesa, drąsiausios gali mėginti metalinius akių šešėlius iškeisti į metalinio efekto lūpų dažus. Tobulo atspalvio ir švytėjimo teks kantriai paieškoti, nes taip padažytos lūpos balansuoja tarp neskoningo persistengimo ir subtilaus stiliaus.

Žiemos makiažo tendencijos 2014

Kenzo, Lanvin.

Pailsėjusios odos švytėjimą stengsimės išlaikyti ir žiemą. Prie lengvos, švytinčios odos prisijungia ir gaivūs skruostai. Odos netobulumus siūloma maskuoti lengvos tekstūros priemonėmis, paliekant natūralų efektą. Ši stilių rinkosi Ralph Lauren ir Calvin Klein.

Žiemos makiažo tendencijos 2014

Ralph Lauren, Calvin Klein.

Žiemos makiažo tendencijos 2014

Jason Wu

Daugelyje mados pristatymų lūpos buvo antrame plane. Taip, galime šias ryškinti, blizginti, kurti šlapią efektą, bet jos – tik priedas prie bendro vaizdo. Na, kita vertus, tokios naujovės buvo galima tikėtis po kelis metus trukusio ryškių, iššaukiančių lūpų populiarumo.


Komentuok:
*Reklama
DNO