Menu
 
 

Caros sesuo Poppy Delevingne ir „Free People“ kibirkštys

2014 02 19  20:37  |  Aktualijos

Poppy Delevingne ir Free People

Kadras iš video.

Vasaris tradiciškai vadinamas meilės mėnesiu. Ir tai kiekvienais metais sukelia įvairių nuomonių susikirtimą – vieni džiaugiasi ir perka savo antrosioms pusėms raudonas širdelės formos žvakutes, vienišos merginos Valentino dieną skandinasi šampano pursluose su kitomis vienišėmis, treti į jokias kalbas visai nereaguoja, o štai ketvirti atkunta, jaučia žiemos pabaigą ir lyg pašėlę bėga į vakarėlius ieškoti antrosios pusės.

Regis, kad niekada neprieisime bendros nuomonės apie šią širdele pažymėtą dieną – kasmet vis tas pats per tą patį. Visgi nesvarbu, ar tu nepataisomas romantikas, ar visiškas romantiškų reikalų skeptikas, tačiau bet kokiu atveju meilė juk nėra blogai, ar ne?

Štai visada mieli ir šilti Free People sukūrė trumpą filmuką „Spark“ (liet. kibirkštis), kuris tikrai verčia nusišypsoti ir bent jau tas porą minučių patikėti, kad meilė net nusivylusius užklumpa tuomet, kai jos labiausiai nesitiki. Jame ieškokite ir Poppy Delevigne – maištingosios britų manekenės Cara vyresniosios sesers.

Mylėkim!

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Porcelianas

SwO Street

DNO Records