Menu
 
 

Ekstremali Alexander Wang FW 14/15 kolekcija

2014 02 20  12:37  |  Aktualijos

Alexander Wang FW 14/15

Alexander Wang facebook paskyros, dizainerio svetainės ir style.com nuotraukos.

Taip, kaip Chanel kolekcijos pristatymą privalu pamatyti Paryžiaus aukštosios mados savaitėje, taip Alexander Wang kolekcijos pristatymas Niujorko mados savaitėje yra lygiai taip pat svarbus kiekvienam mados gerbėjui. Nors dizaineris ir neturi gilios mados namų istorijos ir tradicijų, tačiau neabejotinai ir ryžtingai ją kuria dabar.

Šaltą Niujorko šeštadienį dizaineris Alexander Wang ištempė visus modistus į Brukliną, – ten, didžiuliame buvusiame fabrike, ir vyko kolekcijos pristatymas. Žinoma, mados namai sulaukė daug skundų, kad svečiams teko išvažiuoti už Manheteno rajono ribų, tačiau toks ir buvo dizainerio sumanymas: ekstremalios sąlygos ir sugebėjimas išgyventi. Po šou visas susierzinimas buvo pamirštas, nes dizaineris ir vėl sugebėjo sužavėti mados gerbėjus savo išmone. A. Wang liko ištikimas sportiniam stiliui ir, kadangi dar prieš šou buvo užsiminta apie išlikimą ir sudėtingas sąlygas, tad į tai ir rėmėsi pati kolekcija.

Alexander Wang FW 14/15

Tiesūs kirpimai, jokių konstrukcijų, kurios pabrėžtų moteriškas linijas, dideli paltai bei storos striukės, plačios kelnės su kišenėmis bei statiški džemperiai vyravo visoje kolekcijoje. Nors didžiausias dėmesys ir turėtų būti skirtas rūbams, tačiau daugiausia dėmesio vis tik patraukė batai virš kelių bei klumpių stiliaus auliniai. Taip pat – ryškių spalvų detalės, suteikusios bendram vaizdui gyvumo (regis, neoniniai atspalviai vis dar lieka mūsų spintose!), kaip ir rankinės, prie kurių prisegtos gertuvės – išlikimo mieste ženklas.

Alexander Wang FW 14/15

Visą kolekciją vainikavo įspūdingas šou uždarymas, kai ant podiumo išėjo modeliai, dėvintys juodus paltus bei sukneles. Tuomet manekenėms iš už nugarų uždegus šviesas, juodi drabužiai palaipsniui įgavo spalvą ir nusidažė ryškiausiomis spalvomis. Tai – rūbai, pagaminti naudojant naujausias technologijas, kurių dėka oda keičia spalvą, kylant šilumai.

Visą kolekcijos pristatymą ir stebuklingą spalvų pasikeitimą rasite čia:

Alexander Wang FW 14/15

Alexander Wang FW 14/15

Alexander Wang FW 14/15

Alexander Wang FW 14/15

Alexander Wang FW 14/15


Komentuok:
*Reklama
DNO