Menu
 
 

Chanel SS14: nuo aukštosios mados iki sportbačių

2014 01 23  15:27  |  Aktualijos

Chanel SS14

Kolekcijos nuotraukos iš Chanel.com.

Ne per seniausiai Paryžiuje pristatyta Chanel aukštosios mados kolekcija sukėlė nemažai diskusijų. Be to, ji mados mylėtojus tarytum padalino į dvi atskiras grupes: vieni jų teigia, jog ant aukštųjų mados podiumų sportinei avalynei ne vieta ir savo nepasitenkinimą socialiniuose tinklapiuose išreiškė skambiais pasisakymais. Mums labiausiai įstrigo portalo apie Baltijos modelius Front Row redaktoriaus Yaroslav  mintys. „What the fuck! Chanel couture in sneakers??? Karl go home!“ – piktinosi jis (vert. Ką, aukštoji mada sportbačiuose? Karlai, eik namo!).

Chanel SS14

Yaroslav Barishnikov. Facebook.com nuotr.

Tuo tarpu kiti mano, jog tai dar vienas XXI a. grožybių padarinys, – juk gyvename greitą gyvenimą, t.y. tokiu tempu, kad visai nenuostabu svečiose šalyse išvysti moterį, prie savo klasikinio darbo kostiumėlio ar kiek dalykiškesnės aprangos priderinusią sportbačius. Beje, panašu, jog ši tendencija pamažu atkeliauja ir į Lietuvą, tik mūsiškės į rankinę vis dar įsimeta aukštakulnius.

Chanel SS14

Na, o kalbant apie pačią kolekciją, turbūt nereikėtų sakyti, jog ji itin novatoriška. Saugumo poreikis – akivaizdus socialinis aspektas, tvyrantis mados pasaulyje, juk panašias apsaugas keliams galėjome išvysti dar lapkritį Juozo Statkevičiaus kolekcijoje, be to, ir kitų, ne tokių akivaizdžių aliuzijų į jau matytas tendencijas – apstu. Mados namų dizaineris Karl Lagerfeld, savaime suprantama, nepabijojo drąsesnių sprendimų, nors galbūt šįkart kiek kitaip išlaikė elegancijos ir išbaigtumo santykį. Chanel tvido švarkelis įgavo naują įvaizdį, smarkiai pabrėždamas liaunus manekenių liemenis. Kolekcijoje vyravo balta, rausva, melsva bei gelsva spalvos – panašu, jog pastelinės nuotaikos grįžta…

Chanel SS14


Komentuok:
*Reklama