Menu
 
 

Chicca Lualdi SS 13. Milano madų savaitė

2013 02 19  14:32  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

Chicca Lualdi SS 13. Milano madų savaitė

Nuotraukos: Piero Biasion

Minimalizmas ir tiesios silueto linijos italų dizainerės Chicca Lualdi Beequeen vasaros kolekcijoje paįvairinamos šiltomis spalvomis, kurios suteikia drabužiams jaukaus moteriškumo, tačiau išlaiko nepriklausomą, šiuolaikišką miestietės charakterį.

Dizainerė pripažįsta, kad jos drabužiuose tarsi atgimsta modernioji architektūra – tai didžiausias jos įkvėpimas. Formos, kirpimai, net spalvų deriniai atskleidžia stiprią architekto Frank Lloyd Wright įtaką ir jo viziją, kad harmonija gimsta tik architektūrinėms detalėms susiliejus su gamtos estetika. Italė taip pat atskleidžia, kad gaivios spalvos ir temperamentas jos kūryboje – tai vasarų Kaprio saloje prisiminimai.

Nors Chicca Lualdi Beequeen – palyginti jaunas prekės ženklas mados industrijoje, ją jau pastebėjo svarbūs tarptautiniai konceptualios mados centrai ir kiti įtakingi prekybininkai. Keletas jų – Luisa Via Roma, Saks NY, Colette bei Harvey Nichols.

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Rytas.

Yaska Art