Menu
 
 

„Colours of Bubbles“ kūnus papuošė albumo „9 mm“ tatuiruotėmis

2019 12 24  23:20  |  M.I.C. Naujienos

Colours of Bubbles

Nuotraukos – „Colours of Bubbles“ archyvo ©

Metams baigiantis, „Colours of Bubbles“ nariai įsiamžino svarbiausią grupės metų įvykį – spalio mėnesį pristatytą albumą „9 mm“. Ant rokerių rankų praėjusią savaitę nugulė albumą simbolizuojančių revolverių ir kūrinių personažų tatuiruotės.

„Kiekvienas įgyvendintas grupės tikslas mums yra itin svarbus ir džiuginantis, – sako grupės vokalistas Julijus Aleksovas. – Toks yra ir šiemet pristatytas albumas „9 mm“ – jo išleidimu gyvenome beveik porą metų. Su grupės nariais nuo pat pirmojo EP „Today I Am Feeling Better Than Ever“ sukūrėme tatuiruočių tradiciją, tad ir šį kartą jos nelaužome – prieš šventes pasidovanojome sau „9 mm“ simbolius.“

Julijaus Aleksovo tatuiruotė

Julijaus Aleksovo tatuiruotė

Pauliaus Trijonio tatuiruotė

Pauliaus Trijonio tatuiruotė

Tito Joneliūkščio tatuiruotė

Tito Joneliūkščio tatuiruotė

Tomo Grubliauskio tatuiruotė

Tomo Grubliauskio tatuiruotė

2010 m. išleisto EP „Today I Am Feeling Better Than Ever“ tatuiruotės buvo pirmosios visiems grupės nariams – šiauliečiai tą kartą išsitatuiravo skirtingus „Colours of Bubbles“ veiklą simbolizuojančius piešinius. 2014 metais pasirodęs albumas„Inspired by a True Story“ ant rokerių kūnų nugulė raidėmis, o 2016 metais pristatytas kinematografiškas „She Is the Darkness“ – pučiamųjų instrumentų, kurių skambesio gausu albume, piešiniais.

Šį kartą grupės nariai Julijus, Tomas ir Paulius išsitatuiravo revolverius, o gitaristas Titas ranką papuošė kūrinio „Russian Roulette“ ir „She Is the Darkness“ albumo personažais.

Colours of Bubbles

Jau anksčiau „Colours of Bubbles“ pasakojo, kad vienas iš šiemet išleisto albumo pavadinimo variantų buvo „Revolver“, tačiau galiausiai albumas buvo pavadintas ginklo kalibru „9 mm“ – šis simbolizuoja devynių albume skambančių kūrinių energiją ir sprogstamąją galią.


Komentuok:
*Reklama