Menu
 
 

D.EFECT avalynės linija

2016 10 12  17:44  |  Aktualijos

D.EFECT avalynė - SwO magazine

Nuotraukos iš D.EFECT archyvo

Praėjusią savaitę Paryžiuje itin sėkmingai su naujausia 2017 metų Pavasario/Vasaros kolekcija pasirodęs mados prekės ženklas „D.EFECT“ savo gerbėjams pristato ilgai lauktą avalynės liniją. Išskirtinai rankų darbo dviejų modelių moteriški batai prekyboje pasirodys jau šią savaitę.

„Labai jaudinuosi į pasaulį paleisdama dar vieną savo kūdikį. Iki šiol avalynę kurdavau išimtinai tik fotosesijoms, tačiau kiekvieną sezoną kildavo begalinis klientų susidomėjimas ir klausimai apie prekybą. Tad šiais metais, gerai išdirbusi kiekvieną detalę ir išgryninusi geriausią versiją, aš atiduodu juos savo gerbėjams“, – sakė dizainerė Eglė Žiemytė. „Šiais laikais populiaru pildyti sėkmingas rūbų linijas batais, diržais, kaklaskarėm ar kitais aksesuarais, tai nuolat daro didieji mados namai, o lojalūs klientai gauna įvairesnę prekinio ženklo gamą“ – tvirtino ji.

D.EFECT

Anot dizainerės, per aštuonerius savo darbo su D.EFECT ženklu metus ji sukaupė daug patirties, bendradarbiavo su avalynės gamintojais Lietuvoje ir Portugalijoje ir todėl jau gali drąsiai pristatyti savo prekės ženklą reprezentuojančius batus. Elegantiški, rankų darbo aulinukai išsiskiria griežtomis architektūriškomis formomis, skirtingais spalvų blokais bei atsikartojančiomis šios Rudens/Žiemos kolekcijos detalėmis.

„Aš esu tikra, kad mano klientės nenorės šių batų nusiauti. Stengiausi padaryti batus tokius, kurie puikiai tiktų tiek prie džinsų, tiek prie suknelių. Mano tikslas, kad moteris jaustųsi patogiai, turėtų ilgai jai tarnaujančius batus bei sulauktų daugybės komplimentų“, – tikino E. Žiemytė.

D.EFECT

D.EFECT pristatė dviejų modelių batus. Vieni yra klasikinio modelio aulinukai, kurių išskirtinumas yra rankomis išformuotas padas ir kulnas. Kitas modelis skirtas laisvesnei ir išsiskirti norinčiai asmenybei, kuri mielai į miestą keliaus su skirtingų spalvų blokais dekoruotas batais. Abiejų batų modeliai yra itin lengvi ir patogūs nešioti.

D.EFECT

D.EFECT prekės ženklas jau aštuonerius metus sėkmingai kuriantis moteriškus rūbus ir prekiaujantis savo kolekcijomis net 16 pasaulio valstybių: JAV, Japonijoje, D.Britanijoje, Prancūzijoje, Kinijoje ir kitose. Prekės ženklo drabužius gamina Lietuvos įmonė „LTM garments“, dirbanti su gerai žinomais pasaulyje prekės ženklais: Acne, Ted Baker, House of Dagmar, Reiss, Folk, Jack Wills ir t.t. Rūbai kuriami ir gaminami Lietuvoje.


Komentuok:
*Reklama
DNO