Menu
 
 

„D.EFECT“ kolekcijoje – dvimetės E. Žiemytės dukters kūryba

2015 04 23  21:33  |  Aktualijos

D.EFECT - SwO magazine

Nuotraukos – D.EFECT archyvas

Margaspalvis raštas, kuriuo marginti „D.EFECT“ pavasario/vasaros kolekcijos modeliai buvo sukurtas, ko gero, jauniausios dizainerės pasaulyje. Ši mažoji menininkė vardu Sofija, ji – „D.EFECT“ prekių ženklo įkūrėjos Eglės Žiemytės dukra.

Žiemytė sako, kad menas – viena didžiausių jos aistrų, o kurdama „D.EFECT“ kolekcijas ji nuolatos mėgsta bendradarbiauti su skirtingais dailininkais. Nenuostabu, kad ji ir savo dukrą prie dažų bei teptuko pradėjo pratinti nuo pat mažų dienų. „Kurdama pavasario/vasaros kolekciją buvau visiškai pasinėrusi į motinystę. Sofija – mano pirmagimė, tad viskas buvo nauja, kasdienybę mačiau dukters akimis. Tai stipriai kontrastavo su mus supančiu, nuolatos skubančiu pasauliu, didinga architektūra, kuri mane visuomet labai įkvepia“, – pasakojo kūrėja.

D.EFECT - SwO magazine

Žiemytė Sofiją supažindino su daugeliui iš vaikystės pažįstamu paišymo būdu, kai vandeniniai dažai liejami ant popieriaus sukuria netikėtas figūras. Pamačius abstrakčius Sofijos piešinius dizainerė iš karto suprato, kad būtent šie lengvi, spalvingi raštai puikiai papildys kuriamą pavasario/vasaros kolekciją. Sofija buvo vos dvejų metų, kai sukūrė piešinį, kuris vėliau buvo panaudotas „D.EFECT“ kolekcijoje.

Eglė Žiemytė - SwO magazine

Šis raštas buvo pavadintas „Jauniausia dizainerė“ ir buvo pritaikytas trims drabužių modeliams: medvilniniams marškinėliams, vasariškai suknelei ir vienam klasikinių šio prekių ženklo modelių – ilgiems marškiniams. „D.EFECT“ kolekcija su dvimetės Žiemytės dukters kūryba yra prekiaujama 16 pasaulio šalių.

JAUNIAUSIA DIZAINERĖ

Kurdama kolekcijas, dizainerė nuolatos kalba apie netobulumo grožį. Prekių ženklo pavadinime atskirdama raidę „D“ nuo angliško žodžio „Defect“, ji norėjo parodyti, kad savo kūryboje efektą sieks atskleisti per defektą. „Mano dvimetės dukters kūrinys pasirodė idealiai tinkantis ne tik šiai kolekcijai, bet ir pačiam prekių ženklui. Mados verslas atsargiai žiūri į naujoves, tačiau aš netikiu į taisykles, nusakančias kas gali arba negali būti mada ir menas. Viskas turi savo vietą – tai tik požiūrio klausimas“, – sakė dizainerė, kuri antrąją dukrą pagimdė vos prieš mėnesį.

Su jauniausios pasaulio dizainerės ir Eglės Žiemytės kūryba iki balandžio galo galima susipažinti Vilniaus senamiestyje esančioje „V2 Concept Store” parduotuvėje – ten laikinai įsikūrusi naujoji „D.EFECT“ kolekcija.

D.EFECT - SwO magazine

D.EFECT - SwO magazine

D.EFECT - SwO magazine


Komentuok:
*Reklama
DNO