Menu
 
 

D.EFECT by Eglė Žiemytė FW 12/13

2012 05 05  18:04  |  Aktualijos

D.EFECT by Eglė Žiemytė FW 12/13

Nuotraukos: Darius Gražys/SwO magazine

Eglė Žiemytė su prekės ženklo „D.EFECT” kolekcijomis nebe pirmus metus dalyvauja tarptautiniuose renginiuose ir parodose Danijoje, Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje. Praėjusiais metais ji buvo pakviesta dalyvauti ir Londono mados savaitės metu vykusioje parodoje.

Jaunos dizainerės kūrinių taip pat galima įsigyti ir Vokietijoje, Rusijoje, Šveicarijoje, Airijoje, Italijoje, Norvegijoje.

Savo kūryba E. Žiemytė visuomet lieka ištikima viršutiniams drabužiams – striukėms, lietpalčiams, paltams, švarkams. Pastaruoju metu „D.EFECT” asortimentas plečiamas: kolekcijose būna ir suknelių, palaidinių, kelnių.

Dizainerė ypač didelį dėmesį skiria kolekcijų kokybei ir audiniams. Dažniausiai tai natūrali vilna, kašmyras, medvilnė, šilkas, natūrali oda, moheris. Ji stengiasi kurti ne tik įdomaus dizaino, bet ir kasdieniniame gyvenime pritaikomus drabužius. Jos kolekcijos visuomet pasižymi ir sudėtingais konstrukciniais, techniniais sprendimais. Netobulai tobula – tai tinkamiausi žodžiai apibūdinti prekės ženklą D.EFECT.

Kolekciją autorė apibūdina trumpai: „Vakar pasislėpiau už mėnulio. O ką man reikėjo daryti, kai atėjo ruduo?“

Fotografas: Darius Gražys

Nuotraukos: www.swo.lt (© SwO magazine)


Komentuok:
  • Shaile says:

    Labai džiugu matyti lietuvišką pavardę tarptautiniuose vandenyse. Nors Eglės kolekciją galima interpretuoti įvairiai – aš asmeniškai šiuose deriniuose įžvelgių dominuojančią moterį, kuri jau nėra pilka pelytė – ji ryžtinga, savarankiška ir visko siekia pati. Šį įvaizdį ypač pabrėžia daugumoje derinių matomas marškinių akcentas – tarsi simbolis, kad šiais laikais moteris jau yra kitokia. Jai tenka ir vyriška atsakomybė bei būtinybė pasirūpinti ne tik šeima, bet ir savimi.


*Reklama