Menu
 
 

SS12 aksesuarų įvairovė – būkime spalvingos

2012 05 06  11:02  |  Aktualijos

Marni SS 2012

Nuotraukos: fashionologie.com, models.com, massimodutti.com, trendland.com, coolechicstylefashion.blogspot.com, myprettymommy.blogspot.com

Atėjus šiltajam sezonui, norisi kažkuo paįvairinti savo garderobą – pasipuošti gražiu kaklo papuošalu ar apyranke. Taip pat norisi švytėti, stebinti ir pritraukti priešingos lyties atstovų dėmesį, nes juk taip malonu jausti kitų susižavėjimą. Šį pavasarį puikių pasiūlymų, norinčioms išsiskirti bei tiesiog spinduliuoti pavasariškomis spalvomis, tikrai netrūksta.

SS12 aksesuarų įvairovė – būkime spalvingos

Štai mados namai PRADA toms, kurios mėgsta romantiką ir tiesiog spinduliuoja žaismingumu, tikrai turi ką pasiūlyti. Pagrindinis šių mados namų pavasario/vasaros kolekcijos akcentas yra gėlės – jos skulptūriškos, spalvingos bei itin puošnios. Svarbiu akcentu tampa ir gundančios raudonos lūpos, kurios nukelia į 8-ąjį dešimtmetį bei skatina moterį tiesiog sužibėti. Tiesa, sprogstančių gėlių įvaizdžio neatsisako ir Massimo Dutti pavasariui skirta papuošalų linija. Peršasi mintis, jog rausvos, dailios gėlytės, žiedlapių imitacijos šį pavasarį – be galo madingas etiudas.

SS12 aksesuarų įvairovė – būkime spalvingos

 

Prada SS 2012

Prada SS 2012

Moterims, kurios galvoja, jog kojų papuošalai jau tėra atgyvena, tenka paprieštarauti, kadangi šį pavasarį bei vasarą kojų papuošalai taip pat yra „ant bangos“. Tad nereikia jų vengti – dera jais puoštis! Šie aksesuarai taip pat pasižymi ryškia spalvų palete bei dvelkia gaivumu ir atskleidžia tikrąjį moters grožį. Moterys ir merginos, mes pagaliau grįžtame į erą, kurioje neegzistuoja blankios ir pernelyg griežtos aksesuarų formos bei nuobodžios spalvos!

SS12 aksesuarų įvairovė – būkime spalvingos

Prada SS 2012

Beje, daugiasluoksnės apyrankės, kaip ir kojų papuošalai, vis dar turėtų užimti garbingą vietą mada besidominčios dailiosios lyties atstovės papuošalų dėžutėje. Tokios apyrankės suteikia jaunatviškumo, pabrėžia moters išskirtinį charakterį. Be to, atrodo labai puošniai.

SS12 aksesuarų įvairovė – būkime spalvingos

Besižavinčioms kiek masyvesniais papuošalais bei aptakiomis formomis, taip pat yra kuo pasidžiaugti, kadangi šį pavasarį bei vasarą masyvūs papuošalai yra svarbus mados akcentas. GUESS mados namai siūlo masyvius bei elegantiškus kaklo papuošalus, siekiančioms ne tik sulaukti dėmesio, bet ir atrodyti išskirtinai gundančiai. Šioje aksesuarų kolekcijoje vyrauja gėlių motyvai, o papuošalai nusidažę jūrinių spalvų koloritu. Tiesiog norisi sušukti: „būkime nevaržomos ir drąsios!”.

SS12 aksesuarų įvairovė – būkime spalvingos

Na, o kita, Marni pavasario kolekcija, lengvai šokiruoja. Tiesą sakant, šokiruoja paprastumu. Nieko įspūdingo, jokių prabanga dvelkiančių detalių nerasime. Marni kolekcijoje pristatomus papuošalus galima nešioti kasdieną, einant į paplūdimį ar skubant susitikti su draugėmis. Šioje kolekcijoje vyrauja intensyvios, ryškios auskarų spalvos, kiek švelnesnė spalvinė gama yra parinkta apyrankėms. Visų šių papuošalų pagrindinė sudedamoji dalis yra plastikas – jo tikrai nereikia bijoti ir šį pavasarį.

SS12 aksesuarų įvairovė – būkime spalvingos

Masyvūs ir kiek kuklesni žiedai – tai dar vienas nesenstantis, ne tik pavasario, bet ir kitų metų laikų atributas. Tai, be abejonės, labai svarbus papuošalas. Na, o būtent šį pavasarį žiedų formos varijuoja nuo subtilios ovalo iki griežtos trikampio ar net kvadrato formos. Taip pat madingi akmenukai, graviruoti ir net kiauraraščio principu pagaminti žiedai. Pasirinkti tikrai yra iš ko.

SS12 aksesuarų įvairovė – būkime spalvingos

Taigi, būkime ryškios ir išskirtinai moteriškos! Su pavasariu, Mielosios.


Komentuok:
*Reklama
DNO