Menu
 
 

#Howdoiglow – ar verta vasarai rengiantis naudoti aliejus?

2015 04 27  14:12  |  Aktualijos

#Howdoiglow – ar verta vasarai rengiantis naudoti aliejus?

Nuotrauka: www.youtube.com/watch?v=JPVCN8oCKME

Staiga įkaitęs savaitgalis verčia susimąstyti: ne už ilgo – jau ir atostogos. Nežinia, kaip jūs, bet SwO komanda apie jas svajoja, vardydama tinklaraštininkų ir mados fotografų puslapius, ieškodama spalvų derinių, šortukų, marškinių ir ilgų plonų suknelių bei geriausių produktų nuo saulės (deja, taip, mes kone visi – išbalę). Tačiau odą ruošti galima dvejopai, ir kol kas neapsisprendžiame, kaip: degintis soliariume ar kasdien tepti aliejais, kad kasdien palaipsniui oda įgytų glotnų spindesį ir būtų pakankamai drėkinama. O gal abu?
Šį kartą dalinamės nauju atradimu – Liquid Glow aliejumi. Prisipažinsime, kad aliejus – gal ir ne pirmos būtinybės produktas, tačiau gana vertingas, sutvarkantis tiek pleiskanojančią odą, tiek nekenkiantis netgi riebesniam odos tipui. Kažkada lauktuvių gavus, teko bandyti tikro argano aliejų iš Marakešo. Patiko! Atplėšę Biotherm pakuotę, gana skeptiškai po tokių natūralių gėrių žiūrėjome: ar veiksmingas bus, ar nelabai?
Tiesa ta, kad šis aliejus galimas naudoti keturiais būdais. Kiek lašų norite, tiek ir su pipete pasemkite – drėkinimui, stipresnei apsaugai nuo antioksidantų, jei pageidaujate, galite šį produktą maišyti su dieniniu veido kremu. Aliejus turėtų atgaivinti veido spalvą, jo sudėtyje yra dumblių ekstrakto. Drastiškų pakitimų per savaitę naudojimo gal ir nepastebėsite, bet teigiamus pokyčius – tikrai taip. Trys pagrindinės funkcijos, kurias „išgooglinome“, ieškodami užsienio atsiliepimų – maitinimas, švytėjimas ir saugojimas. Kaina nemaža, tačiau tai – nebūtinai minusas, kadangi veido oda – labiausiai matoma kūno dalis ir neretai dažniausias probleminis taškas, per kurį organizmas šalina savaitgalį persivalgytų apelsinų perteklių, šokolado krizių pasekmes ir panašius dalykus.
Tačiau kone linksmiausias ir svarbiausias aliejaus „priedas“ – sugalvotas ir Beyonce dainų pavadinimų vertas šūkis, t.y. socialinėms medijoms skirtas #howdoiglow hashtagas. Nejučia net atrodo, kad vasarą pasitiksime spindėdamos tarsi žurnalų puslapiuose aliejukais išteptos žvaigždės (taip, mes jį planuojame vartoti ne tik veidui, bet ir blauzdoms ryškinti). Nors tikroji mūsų potekstė dar kita: turėsime nuorodą, kokių įvaizdžių galime ieškoti, Pinterest‘e kurdamos savo vasaros albumą.

#Howdoiglow – ar verta vasarai rengiantis naudoti aliejus?

Nuotrauka: Simona Aleknaitė


Komentuok:
*Reklama