Menu
 
 

Danai pakoreguos Vilniaus naktinį gyvenimą

2012 04 07  11:10  |  Aktualijos

Danai pakoreguos Vilniaus naktinį gyvenimą

Nuotraukos: SwO magazine archyvas

Balandžio 21 dieną, menų fabrike „Loftas” jau antrus metus iš eilės įvyks didžiulis vakarėlis pavadinimu „Division 42“, skirtas gyvą elektroninę muziką išnagrinėti iš esmės.

Ta proga į Lietuvą atvyksta du kultiniai dubstep ir drum & bass muzikos kolektyvai iš Danijos – „C.A.R.T.“ ir „Primetime Massive“. Visi jie yra tarsi šeima, kuri atvažiuoja užkurti Lietuvoje kiek į danišką reivą panašų vakarą.

„Danų muzikinis pasaulis šiuo metu yra pakilime. Kopenhagos savivaldybė kuria vietas, kur žmonės turėtų galimybę kurti netrukdomi. Taip pat remia naujus įdomius projektus“, – sako „C.A.R.T.“ narys Bobby6Killer.

„Primetime Massive“ didžėjus Nico danų muzikiniame pasaulyje jau yra vadinamas legenda. Jis klubiniame Kopenhagos gyvenime dalyvauja bei jį pats formuoja jau seniai. Tačiau jis pritaria, kad dabar Danijos sostinės naktinis gyvenimas išgyvena aukso amžių.

Danai pakoreguos Vilniaus naktinį gyvenimą

Tačiau bet kokiu atveju vyrukai yra atviri muzikiniam nuotykiam svetur. Tad sužinoję, jog yra kviečiami į vakarėlį „Lofte“ apsidžiaugė: „Pirmą kartą apie šią vietą išgirdau iš lietuvių „Kick Punch Gang“, tada peržiūrėjau klipus „YouTube“ – ta erdvė atrodo tiesiog nuostabiai“, – sako „C.A.R.T.“ narys DJ Breakfast.

Taip pat vakarėlyje pasirodys ir jau minėtieji lietuviai „Kick Punch Gang“, grupė „SKAMP“, „Proper Heat“ narys pasivadinęs Saxtone, didžėjai St. Stereo ir LeMings bei vidžėjai Vesta, Laisvydas ir danas Yeray Lopez.

Gyva elektroninė muzika bus ne tik išklausyta, bet ir patirta bei pamatyta. Kitaip tariant, tai bus vienos nakties kelionė, kurią renginio iniciatoriai – gyvai sintezatoriais elektroninę muziką kuriantys „Kick Punch Gang“ – vadina odisėja.

Kas buvo praeitais metais, žino, kad nesuklys užsukę ir šiemet. Tie, kas nebuvo – tai puiki proga išmėginti savo elektroninės muzikos žinias.

C.A.R.T.


Komentuok:
*Reklama
DNO