Menu
 
 

Venecija Vilniaus širdyje – PAVOS maskaradas

2012 02 21  14:11  |  Aktualijos

Venecija Vilniaus širdyje – PAVOS maskaradas

Venecijos karnavalas – puota, kurioje susipina fantazija ir realybė. Tai, kas įprastai regima tik teatre ar kine, šio nuostabaus miesto gatvėse tampa realybe. Prabangos, magijos ir paslapties šydu apsigaubia visa Venecija, jos gyventojai ir svečiai.

„Grožio guru“ ir Gedimino prospekte įsikūręs baras „Pavos“ vasario 24 d., penktadienį, siūlo pasinerti į paslaptingą ir nepamirštamą kelionę – Venecijos karnavalo uždarymą čia pat, Vilniaus širdyje.

Vakarėlio metu kraują kaitins ne tik nuostabūs baro gėrimai, bet ir speciali, net labai gundanti, programa. Drabužių salonas „Šapokliak“ pristatys naujausią vintage kolekciją. Aistrą sužadinti padės specialūs „Fero LT“ feromonai vyrams ir moterims. Kompanija „Trollbeads“ suteiks išskirtinę galimybę įsigyti pasakiškų karoliukų ir jais papuošti savo damos riešą, na, o visiems tokiems džetelmenams pateiks po dovanėlę. „Art studija“ dalinsis idėjomis ir patarimais kaip susikurti savo fantazijos karnavalo kaukę. Renginyje šokio ritmą įžiebs šokių studija „Magnolija“, o kaitinančią vakaro atmosferą atvėsins gaivinantys „Campari“ kokteiliai.

Būti ar nebūti? Šį kartą net Hamletas žinotų atsakymą.

Aprangos kodas: vakarinis, privalomas aksesuaras – domino kaukė.
Kelionė į mistikos kupiną vakarą prasideda 21 val.

Tau turėtų patikti:

 

Komentuok:
*Reklama