Menu
 
 

Danielis myli objektus

2010 01 06  00:24  |  Įžvalgos

Dažnas mūsų norėdamas sukurti jaukią, o tuo pačiu ir seksualumu dvelkiančią aplinką pasitelkiame glėbį žvakių, smilkalus, pavadinimu „Moonlight“ („mėnulio šviesa“) bei erotinio lounge stiliaus muziką. Sakote nuobodu? Pritariu Jums visais šimtu penkiasdešimt procentų. Tačiau jaučiate, kad šioje visai nemažoje planetoje vis dėlto yra menininkų, nestokojančių modernių ir šiuolaikiškų idėjų, kuriomis galėtų pasidalinti ir su Jumis? Tuomet žemai lenkiuosi Jūsų puikiai išlavintiems pojūčiams.

Vienas jų – tai žymus daiktų dizaineris, fotografas bei kitų meno sričių specialistas Daniel Loves Objects (atsiprašau, jei Jus trikdo šis į rimto žmogaus vardą ir pavardę nepanašus slapyvardis, tiesiog jo tikrosios tapatybės nepavyko surasti). Danielis seksualumą ir erotiką nusprendė suteikti…lempų formoms! Ne, nekraipykite galvų, nes šio menininko kūrinių originalumui bei stilingumui būtų pernelyg sunkoka prilygti. Šios lempos kontraversiškos, provokuojančios, elegantiškos, žavios, gracingos… Šie itin išskirtinai atrodantys šviesą skleidžiantys objektai be jokios abejonės suteiktų Jūsų namams seksualią bei intriguojančią atmosferą.

„AT YOUR COMMAND“

(„PAGAL JŪSŲ KOMANDĄ“)

nuotraukos: coroflot.com

 

 

Manot, kad šios lempos tikros iškrypėlės? Brangieji, daugiau liberalumo! Gana tos sustabarėjusios vaizduotės, o tuo pačiu – sovietmetį primenančios technikos. Juk Danielis myli objektus! Siūlau pamilti ir Jums.

Beje, nedera pamiršti, kad jau minėtas daiktų dizaineris yra visapusiškas. Jis kuria ne tik erotika dvelkiančias lempas, bet ir Aladino lempą primenančius šviestuvus, modernius laikrodžius bet ir karinės tematikos… spintas! Jo originalus stilius, novatoriškumas mus sužavėjo. SWO siūlo Jums pasigėrėti kūrėjo darbais.

Daugiau nuotraukų galite peržiūrėti galerijoje.


Komentuok:

*Reklama