Menu
 
 

Debiutiniame lietuviško R&B atlikėjos Cheri albume – duoklė 2000-iesiems

2018 01 16  21:43  |  M.I.C. Naujienos

Cheri

Nuotraukos iš asmeninio Cheri archyvo ©

Viktorija Vyšniauskaitė, urban muzikos scenoje žinoma Cheri slapyvardžiu, pristato savo debiutinį mini albumą „Britney”. Jame ji atskleidė savo kelerius metus ieškotą skambesį – šio tūkstantmečio pradžios ir šių dienų R&B muzikos tendencijų mišinį.

Pernai singlu „Highlight“ sužibėjusi Cheri dabar klausytojams pristato visą leidinį, kurį sudaro penkios R&B/Soul stiliaus kompozicijos. Albume taip pat galima išgirsti šios scenos atstovus Fingalick (šiame albume – savo alter ego Free Finga) ir MEANDI. Prie albumo muzikos prisidėjo vieni žinomiausių šios scenos prodiuserių Vaiper Despotin bei Highleef.

Cheri - SwO magazine

„Šiame albume siekėme atkurti mileniumo dvasią, sąmoningai rinkomės vokalines melodijas, albumo estetiką ir skambesį derinome pagal visas 2000-ųjų vidurio tendencijas. Albume atiduodu duoklę savo vaikystės dievaitei, jai skirti ir maži intarpai tarp dainų. Tai archyviniai įrašai, kuriuos dariau savo kambaryje, kai nieko nebūdavo namie, bandydama pamėgdžioti Britney. Galiu drąsiai prisipažinti – jį padarė man labai didelę įtaką“, – sako Viktorija.

Anksčiau Cherry On Top vardu besivadinusi atlikėja 2012-aisiais sužavėjo internetą klasikinio hiphopo skambesio daina „One Love“. Taip ji išsiskyrė kaip viena ryškiausių moteriško repo atlikėjų Lietuvoje. Vėliau sekė „X Faktoriaus“ išbandymai, kurie, anot atlikėjos, įnešė daug sumaišties ieškant saviraiškos būdų. Tačiau viskas susiklostė teigiamai, kai susikirto Viktorijos ir kūrybinės studijos „TeamDespotin“ keliai – nuo to laiko Cheri nuosekliai dirbo ties nauju skambesiu, kuris savyje talpintų ir underground aršumą, ir pop blizgesį. Jau nuo penktadienio klausytojai galės įverti šio darbo rezultatą.

Albumą „Britney“ klausytojai jau gali išgirsti Spotify platformoje, o įsigyti – iTunes internetinėje muzikos parduotuvėje.


Komentuok:
*Reklama
DNO