Menu
 
 

„LRT Opus terasoje“ – melodingoji Giedrė

2017 08 14  14:21  |  M.I.C. Naujienos

Giedrė - SwO magazine

Nuotrauka – Nerijaus Sliesarevo

Rugpjūčio 14-ąją, pirmadienį, „Loftas“ kieme įsikūrusioje „LRT Opus terasos“ scenoje – melodingosios Giedrės koncertas. Giedrė, žinoma kaip grupių „Empti“ ir „Pieno lazeriai“, „Blue in Bossa“ bei „Jazz Miniatures“ projektų vokalistė, – universaliu talentu apdovanota atlikėja, lygiai taip pat gerai besijaučianti ir stilingai pateikianti tiek anksčiau minėtų grupių repertuarą, tiek džiazo standartus.

2013 m. Giedrė laimėjo metų atlikėjos titulą muzikiniuose apdovanojimuose M.A.M.A. Tais pačiais metais ji išleido ir pirmąjį savo solinį albumą pavadinimu „Optinė apgaulė“, kuris susilaukė puikių įvertinimų.
„Lengvo džiazo įtakos nevengianti dainininkė iš esmės šiame albume kuria popmuziką – bet tokią, dėl kurios niekam neturi būti gėda. Gražią, kokybišką, melodingą“, – vertindamas albumą rašė muzikos žurnalistas Ramūnas Zilnys.
Terasoje Giedrė atliks autorines dainas iš šio albumo, taip pat žiūrovai galės išgirsti naujausius kūrinius iš „Jazz miniatures“ albumo „VII“ bei buvusių atlikėjos grupių dainas. Dainininkė scenoje pasirodys kartu su ekspresyviais, charizmatiškais ir profesionaliais muzikantais – Andrej Polevikov, Vyčiu Nivinsku, Dariumi Rudžiu bei Mindaugu Vadokliu.


Komentuok:
*Reklama