Menu
 
 

„Cheri“ ir nauja lietuviško R&B banga

2017 06 27  21:41  |  M.I.C. Naujienos

Cheri

Nuotrauka – atlikėjos asmeninio archyvo

Pasaulinėse muzikos topų viršūnėse tendencijas jau kelerius metus diktuoja hiphop’o ir R&B muzika. Lietuvoje šie žanrai žengia pirmuosius žingsnius didelių scenų link, drąsiai vedami jaunų atlikėjų. Viena tokių – Viktorija Vyšniauskaitė, pristatanti savo naują kūrybinį etapą.

Internete prieš kelerius metus savo klausytojus radusi Viktorija ten pat išleido ir savo naują dainą, simboliškai pavadintą „Highlight“, įrašytą kartu su Berlyne šiuo metu reziduojančiu atlikėju ir prodiuseriu Fingalick. 

„Ši daina yra apie dėmesio troškimą ir priklausomybę, apie vienišą merginą šventės apsuptyje. Taip keistai ir nenatūraliai jaučiausi televizijoje, tuo metu jai tiesiog nebuvau pasiruošusi. Tačiau visada norėjau būti scenoje, todėl jutau būtinybę išreikšti šią būseną dainoje“, – pasakojo Viktorija.

Anksčiau Cherry On Top vardu besivadinusi atlikėja, 2012 metais sužavėjo internetą klasikinio hiphop’o skambesio daina „One Love“. Taip ji tapo viena pirmųjų moteriško repo atlikėjų Lietuvoje. Palankiai jos sugebėjimus scenoje įvertino ir kaimyninių Baltijos šalių klausytojai. Tuomet vos aštuoniolikos sulaukusi atlikėja neatsisakė viliojančio pasiūlymo dalyvauti „X Faktoriaus“ atrankoje, o galiausiai tapo šio muzikinio šou maištininke.

Nuo tada Viktorija savarankiškai pasinėrė į dainų rašymą bei muzikos kūrimo procesą. Nuo vaikystės puoselėta meilė gospelo ir ritmenbliuzo muzikai atvedė jauną atlikėją į naują kūrybos etapą. Projektas lakonišku pavadinimu Cheri startuoja su pirmu singlu iš busimo mini albumo „Britney“.

„Ačiū Tomui Narkevičiui-Fingalick, kuris pasiūlė dainos idėją ir prisidėjo prie jos įgyvendinimo. Tai švelniausia iš mano būsimo albumo dainų, labai nekantrauju pasidalinti juo visu”, – sakė Cheri.


Komentuok:
*Reklama