Menu
 
 

Didybė ir technologijos Prada akimis

2012 12 19  11:40  |  Aktualijos

Didybė ir technologijos Prada akimis

Trumpa valandėlė, kol važiuojate namo ar turite kavos pertrauką, ir galite nukeliauti į pačią mados Meką. Tai ne knyga, net ne jūsų pačių vaizduotė – tai mūsų pamėgtosios technologijos. Kažkada naujovių žiūrėti bėgdavome prie televizoriaus ekranų, tuomet kėlėmės prie kompiuterių, o dabar visą pasaulį turime iPad‘e!

Prados rūmų – il Palazzo – aplikaciją galite atsisiųsti į savo iPad planšetinius kompiuterius. Tai didybe ir istorija pulsuojanti galerija, kurioje išvysite 150 anglimi pieštų Richard Haines mados iliustracijų, skirtų naujausiai Prada rudens – žiemos vyrų kolekcijai. Šių darbų originalai gimė Prada užkulisiuose kolekcijos pristatymo metu.

Antroji šio projekto dalis yra riboto leidimo Richard Haines iliustracijų albumai, išleisti tik 500 kopijų tiražu.

Prada mados namai atnešė tikrą sensaciją į visko mačiusį mados pasaulį, sujungdami technologijas ir meną bei atgaivindami praeities monumentalumą.

Didybė ir technologijos Prada akimis

Didybė ir technologijos Prada akimis

Didybė ir technologijos Prada akimis


Komentuok:
  • Noriu says:

    Sveiki,
    labai noriu prisijungti prie Jūsų šaunios komandos! Manau, kad bučiau Jums labai naudinga. Esu patikima, atsakinga ir nesiekiu asmeninės naudos kaip Jūsų dabartinė redaktorė. Manau, kad tikčiau labiau Jūsų žurnalui.
    Rašau čia, nes noriu gauti el.paštą į kurį galėčiau kreiptis, ir kad mano laiškas nenueitų dabartinei redaktorei. Įrodyčiau, kad esu patikimas žmogus vien dėl informacijos, kurią suteikčiau. Jums reikia pokyčiu!!

    Su meile.


*Reklama