Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijų sąrašas

2012 12 17  17:03  |  Aktualijos

Baisiai šalta. Baisiai daug darbų ir baisiai greitai artėja šventės.

Kaip jau žinome, darbas ne vilkas – į mišką nepabėgs, todėl, nuo ledynmečio pasislėpus po šimtasluoksniais pledais, belieka pasitikti Kalėdas.

Internetas ir vėlgi laimi – ir dekoracijos, ir dovanos jo dėka jau apgalvotos, belieka išsiropšti iš patalų ir jas paruošti! Bent šią savaitę leiskime sau džiaugtis įvairiais snieguoliškais, elniukiškais, ,,sniegoseniškais“ niekučiais. Negalime sakyti, jog tai Kalėdų dvasia, bet širdis mažumėlę apsąla.

Megztiniai

Nuotraukos: www.amazon.co.uk ir www.loveclothing.com

Megztiniai

Megztiniai

Megztiniai

1.  Numylėtasis megztinis. Mielesnių jau nebegalėjau surasti. Jie ir senamadiški, ir stilinga, primena darželio laikus, tačiau matyti ir ant podiumo!

Aksesuarai

www.amazon.co.uk

2. Netsilaikysite ir Jūs prieš šiuos mažmožius – juk maži elniukai ar meduoliukai, ypač prieš Kalėdas, yra neapsakomai mieli! Moterims, mergaitėms, merginoms – žavūs spalvoti auskarai. Tuo tarpu vyriškiams – sąsagos,  tiesa, kiek santūresnės, tačiau taip pat džiuginančios akis.

Originalios idėjos

Originalios idėjos

3. Patys tobuliausi daiktai – pagaminti savomis rankomis. Nuotraukose – originalios idėjos Kalėdinės eglutės papuošimams. Belieka prisižadėti sau, jog bent vienas rankdarbis puoš ir Jūsų namus.

Snobams

Nuotraukos: http://www.redenvelope.com/christmas-gifts-rcfav

4. Netgi didžiausi snobai, kurių žaliai raudona karštinė neaplankė, ruošiasi šventėms. Pritrūko originalumo? Rinktinės dovanas internetu – skoninga, unikalu, be to, nekyla abejonių, jog tokią dovaną įteiksite ne vienintelis!

Kas dovanų karštinėje jus žavi labiausiai?


Loading ... Loading ...


Komentuok:
*Reklama
DNO