Menu
 
 

Dizaineris L. Salasevičius pristatė vakarinių suknelių kolekciją „Miesto raganos“

2015 03 18  16:04  |  Aktualijos

Miesto raganos

Nuotraukos: Tomo Simkaus

Mistiškąją kovo 13-ąją, penktadienį, vestuvinių ir vakarinių suknelių dizaineris Liutauras Salasevičius pristatė jau 7-ąją suknelių kolekciją. Dizaineris sukūrė 44 suknelių modelius, kuriuos pristatė žinomi modeliai, scenos žvaigždės ir pasaulyje garsios manekenės.

Specialiai kolekcijos pristatymui buvo kurtos projekcijos, už modelių nugarų piešusios įspūdingus vaizdus. Vaizdo projekcijų dailininkė – Vesta Obolevičiūtė – atskleidė moters, miesto raganos, vidines savybes. Įžūlumą, magiškumą, rafinuotą eleganciją ir ištaigingumą atspindėjusios projekcijos papildė dizainerio kolekcijos užburiančią nuotaiką ir suteikė dar daugiau išskirtinumo.

Sukneles demonstravo „Mis Lietuva 2014“ Agnė Kavaliauskaitė, Vaida Grikšaitė-Česnauskienė, „Mis Lietuva 2013“ Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė, tarptautinio pripažinimo pasiekęs modelis Karolina Toleikytė, specialiai kolekcijos pristatymui iš Rusijos grįžo „Mis Visata 2014“ dalyvavusi Patricija Belousova.

Anot L. Salasevičiaus, šiuolaikinės moterys, gyvenančios skubančiame ir niekad nemiegančiame mieste, privalo išlikti raganiškomis: atrodyti kerinčiai ir palikti aplinkiniams neišdildomą įspūdį, tačiau tuo pačiu – žinoti savo vertę ir ryžtingai siekti tikslų. Jau septynerius metus pats kurdamas, modeliuodamas ir siūdamas sukneles, dizaineris turėjo galimybę bendrauti ir su niekam nežinomomis moterimis, ir su televizijos ekranų žvaigždėmis. Tačiau dizaineris pabrėžia, kad būtent moteriškumas yra vienas svarbiausių aspektų jo kūryboje.

„Neverta ginčytis, kad moteris gražiausiai atrodo vilkėdama būtent jai siūtą suknelę. Mano naujausioje kolekcijoje kiekviena moteris galės atpažinti save. Drabužis turi būti toks pats įdomus, kaip ir jo savininkė. Kolekcija „Miesto raganos“ skirta moteriai, kuri vertina save, nestokoja pasitikėjimo ir nebijo būti savimi”, – sako L. Salasevičius.

Miesto raganos


Komentuok:
*Reklama
DNO