Menu
 
 

„Ducktail Raincoats“ pavasario naujienos

2020 04 03  20:23  |  Aktualijos

„Ducktail Raincoats“ pavasario naujienos

Nuotraukos – Auros Skulskytės, Vigitos Garbuzaitės asmeninio archyvo ©

Pasaulyje vis populiarėjančio lietuviškų lietpalčių prekės ženklo „Ducktail Raincoats“ įkūrėjos Vigita Garbuzaitė ir Virginija Gildutė pasuko skirtingais keliais – Vigita liko toliau auginti sėkmingai besiplečiantį verslą, o Virginija nusprendė laiką pašvęsti šeimai bei ėmėsi vesti ir prodiusuoti laidą.

„Sparčiai augant klientų paklausai atsirado vis daugiau veiklos ir užsiėmimas iš hobio virto darbu pilnu etatu“, – pasakoja V. Garbuzaitė – „Nors darbus buvome pasidalinę – Virginija rūpinosi užsakymais, o aš skyriau visą dėmesį partnerių paieškai, apskaitai ir komunikacijai, man išskridus dirbti ir gyventi į Jungtines Amerikos Valstijas, Virginijai krito našta rūpintis ne tik visa produkcija bei siuntimu klientams, tačiau taip pat ir fotosesijų organizavimu, važiavimu į muges“.

Pagrindinis veiksnys, nulėmęs apsisprendimą sukti skirtingais keliais, buvo Virginijos šeimos pagausėjimas. „Noriu, kad mano dukrytė augtų su mama“, – sako Virginija. – „Nors ir labai stengiausi visur vežtis ją su savimi, net ir į muges esame kartu keliavę, tačiau dėl laiko stokos negalėjau atsidėti motinystei tiek, kiek norėčiau, o poilsį reikėjo praktiškai pamiršti.“

„Ducktail Raincoats“ pavasario naujienos

„Ducktail Raincoats“ pavasario naujienos

Vigitos buvimas JAV neliko be vaisių. Šiuo metu lietpalčiais sėkmingai prekiauja butikai Sietle bei Vašingtone. Anot Vigitos, reikėjo gerai paplušėti užmezgant kontaktus, nes amerikiečių stiliaus pojūtis visai kitoks, mergina jautėsi, tarsi edukuotų tiek pirkėjus, tiek butikų savininkus apie tvarią, lėtą madą bei kokybiškus gaminius. Taip pat per paskutinius metus atsirado vis daugiau partnerių Europoje, Skandinavijoje, Pietų Korėjoje, sėkmingai sudalyvauta „Seek“ mugėje Berlyne, Helsinkio dizaino savaitėje ir kt.

„Visada juokėmės iš tų, kurie patardavo nekurti verslo kartu su draugais“, – šypsosi abi merginos. – „Galvojome, kad mums tai jau tikrai taip nenutiks, visada išliksime tomis svajoklėmis, kurios bevaikščiodamos aplink ežerą sugalvojo kurti lietpalčius. Kaip dabar matome, gyvenimas viską sudėliojo į savo vietas.“

„Ducktail Raincoats“ pavasario naujienos

Vigita Garbuzaitė

Be partnerės likusi Vigita nenusiminė ir šį pavasarį žada lietaus mėgėjus pradžiuginti nauju lietpalčio modeliu, kurio kūryba prasidėjo dar dalyvaujant Virginijai. „Iš klientų dažnai susilaukdavome komentarų, kad juos domintų trumpesnis, lengvesnis, paprastesni lietpalčio variantas.“ – naujienomis dalijasi Vigita. Kuriant naująjį modelį buvo išlaikytas unisex stilius, tą patį lietpaltį apsivilkti galės vyrai ir moterys, o anties uodegą simbolizuoja nedidelis skeltukas nugaroje. „Norime dar labiau įtvirtinti savo išskirtinumą rinkoje, todėl fotosesijai pasirinkome talentingą mados fotografę Aurą Skulskytę, kurios darbai pasižymi savitu stiliumi.“ – džiaugiasi V. Garbuzaitė.

„Ducktail Raincoats“ pavasario naujienos

„Ducktail Raincoats“ pavasario naujienos

„Ducktail Raincoats“ pavasario naujienos

„Ducktail Raincoats“ pavasario naujienos

„Ducktail Raincoats“ naują pavasario modelį ketina pristatyti kaip funkcionalų, modernaus dizaino rūbą, skirtą visiems, norintiems be vargo džiaugtis lietingu oru. „Didžiausias mūsų lietpalčio privalumas yra galimybė dėvėti jį kiekvieną dieną, nevaržomai važiuoti dviračiu ar be baimės išeiti ilgesniam pasivaikščiojimui, nes orui pralaidi lietpalčio medžiaga neleidžia sukaisti net ir išlindus saulutei“. – pliusus vardija Vigita. Kartu su lietpalčiais pasirodys ir vandeniui atsparios kuprinės, sukurtos kartu su multifunkcinių rankinių prekės ženklu „Vel-oh“. „Su šio ženklo kūrėjais susipažinome Helsinkio dizaino mugėje, iškart supratome, kad norime bendradarbiauti ir klientams pasiūlyti šį tą unikalaus,“ – sako Vigita. – „Kiekviena kuprinė yra rankų darbo, pasiūta su dideliu kruopštumu ir dėmėsiu detalėms.“ Taip pat „Ducktail Raincoats“ šį pavasarį pristatys galimybę užsisakyti pasirinktą užrašą, kuris bus atspausdintas ant lietpalčio nugaros, tokiu būdu suteikiant rūbui originalumo bei asmeniškumo.


Komentuok:
*Reklama