Menu
 
 

Duetas iš Latvijos PeR: „Net neabejojame, kad Dub Fx koncertas bus nuostabus!”

2011 10 28  16:04  |  Aktualijos

Dub Fx koncertas

Nuotraukos: r-1.lt

Jaunieji atlikėjai žino, ką sako – lapkričio 18 dieną Ūkio banko teatro arenoje duetas iš Latvijos jau trečią kartą savo grupės istorijoje pasirodys vienoje scenoje su beatbox virtuozu iš Australijos Dub Fx.

„Mes net neabejojame, kad koncertas bus nuostabus, nes kiekvieną kartą lipdamas ant scenos Dub’as save atiduoda šimtu procentų“, – įsitikinę PeR nariai. „Mes visada mėgaujamės matydami Dub’o pasirodymus. Jo būdas kurti muziką yra unikalus ir kiekvieną kartą tai darydamas gyvai šis vaikinas pakelia kartelę dar aukščiau“, – tęsė duetas iš Latvijos.

„Labiau jaudinamės ir nekantraujame, kaip publika Vilniuje mus priims“, – juokėsi PeR nariai. Lietuvoje surengę du itin sėkmingus koncertus, šie vyrukai tikisi, kad jų pasirodymas lapkričio 18 dieną nė kiek nesiskirs nuo ankstesniųjų.

Dub Fx koncertas

Dueto iš Latvijos, kurį sudaro jauni vaikinai Edmunds ir Ralph, kuriama muzika atsispindi pačiame grupės pavadinime: PeR – tai angliškos frazės „Please explain the rythm“ (liet. Prašau paaiškink ritmą) trumpinys. Vaikinai susibūrė 2007 metais ir po sėkmingo pasirodymo viename populiariame konkurse ėmė sparčiai garsėti visoje tėvynėje. Šiuo metu PeR dažnai pasirodo žinomuose renginiuose Latvijoje ir koncertuoja už jos ribų.

Patys sau muziką kuriantys ir tiesiog scenoje improvizuojantys grupės nariai sako įkvėpimo pasisemiantys iš artimiausios aplinkos, žmonių bei įvykių. „Muzika tiesiog ateina. Jei esi geras, nuoširdžiai dirbantis muzikantas, įkvėpimo gali pasisemti iš visko, kas tik sukelia jausmų“, – sako PeR.

Oficialus grupės PeR video klipas „Get Up“:

Plačiau apie renginį: www.dubfx.lt
Bilietus platina: „Bilietų pasaulis“ (www.bilietupasaulis.lt)


Komentuok:

*Reklama