Menu
 
 

Dvigubą singlą grupė „ba.“ užbaigia daina „Paralyžius“

2021 03 15  18:20  |  M.I.C. Naujienos

Vos prieš savaitę grupė „ba.“ po ilgo laiko dalinosi nauja kūryba – singlu „Pilnatis“. Šiandien klausytojams muzikantai prisistato su dar viena naujiena, daina „Paralyžius“.

Kaip pasakoja grupės lyderis Benas Aleksandravičius, daina „Paralyžius“ gimė neplanuotai, kartu su kitu „ba.“ nariu trumpam palikus miestą. „Dainą parašėme visiškai netikėtai, išvažiavę iš Vilniaus į sodybą. Prieš eidami kurti diskutavom, kokią dainą norėtume parašyti, bet norėjom būtent DAINOS, o ne GABALO. Kai supratom ir pajautėm vienas kito mintis, daina gimė žaibiškai.“  

Dvigubą singlą grupė „ba.“ užbaigia daina „Paralyžius“

Nuotrauka – DJ YUNG ŽIŽEK ©

„Nelabai noriu plėstis ir pasakoti apie ką ir kam yra daina, nes nenoriu sugadinti kiekvieno žmogaus dainos pritaikymo sau, bet iš esmės – ji yra apie santykius ir miego paralyžių“, –trumpai naują singlą apibūdina Benas.

Abu dvigubo singlo kūrinius: „Pilnatį“ ir „Paralyžių“ nuo šiandien galima išgirsti visose skaitmeninėse platformose: Spotify, Youtube, Bandcamp, Pakartot ir kt.

Karantiną praleidę tyliai ir įrašų studijoje per ilgai neužsibuvę, dabar grupės „ba.“ nariai grįžta į darbus su šviežia energija. Ir nors naujo albumo greitai savo klausytojams grupė dar nežada, didžiausią dėmesį sako skirsiantys būtent jam. „Visgi, 2022-aisiais metais grupei bus dešimt metų“, – primena muzikantai.

Gyvus pasirodymus planuoti kol kas sunku, tačiau grupė išlieka nusiteikusi pozityviai. Birželio 12 dieną kartu su „Solo Ansambliu“ „ba.“ jau žada pakviesti visus klausytojus į dvigubą koncertą „Juodas Vilnius“.        

„Labiausiai norėtųsi vasarą pakoncertuoti. Bent keletą kartų. Bent vieną. Labai tikiuosi, jog vasarą galimybės koncertuoti bus jeigu ne geresnės, tai bent jau panašios į praeitąmet“, – sako Benas. 


Komentuok:
*Reklama
DNO