Menu
 
 

Andis Griva pirmąkart Lietuvoje koncertuos su grupe

2018 05 17  17:37  |  M.I.C. Naujienos

Andis Griva & WWMM

Nuotraukos iš organizatorių archyvo ©

„Koncertas Tamstoje mums patiems bus staigmena, nes tai – pirmas mūsų su grupe pasirodymas Lietuvoje“, – sako dainų autorius ir atlikėjas Andis Griva iš Latvijos.

Kartu su talentingų instrumentalistų grupe „WWMM“ – Gediminu Augustaičiu (būgnai), Pranu Kentra (gitara), Kęstučiu Pavalkiu (klavišai) ir Paulium Adomėnu (bosas), kviesdamas į šįvakar Tamstos klube vyksiantį koncertą, Andis Griva dalinasi nauju gyvo garso vaizdo klipu kūriniui „Call Me“.

„Gyvą vaizdo klipą nusprendėme parodyti tik dabar, nes „Call Me“ – labai vasariška daina. Sukūriau ją prieš penkis metus, po koncerto festivalyje, prie jūros. Auštant rytui, aš vis dar sėdėjau kopose ir mąsčiau apie žmonių tarpusavio santykius. Taip daina ir gimė“, – pasakoja atlikėjas.  

Vasariškai žalias vaizdo klipas su režisierės Elenos Rožukaitės pagalba nufilmuotas LRT studijoje, už lango spaudžiant minusinei temperatūrai. „Nors tai nėra oficialus dainos „Call Me“ video, rezultatas mums labai patinka. Ačiū Elenai!“, – džiaugiasi grupė.

Andis Griva & WWMM

Nuotrauka – Juris Zemitis ©

Kūrinys „Call Me“ – trečias ir paskutinis singlas iš debiutinio „Andis Griva ir WWMM“ mini albumo „Days Out Of Days“. Anksčiau pasirodžiusius albumo kūrinius „Come Around“ ir „Single Shot“ taip pat lydėjo vaizdo klipai.

Kino gerbėjams ypač gerai pažįstamas „Single Shot“. 2018 m. „Kino Pavasario“ muzikinių vaizdo klipų konkurse darbas atsidūrė tarp 14-os geriausių, sudalyvavo konkursinėje programoje ir buvo parodytas didžiajame kino ekrane.

Grupė „Andis Griva ir WWMM“ susikūrė 2017 metų pavasarį, kuomet praleidęs šiek tiek laiko Vilniuje, Latvijos dainų autorius ir atlikėjas Andis atrado keturis puikius lietuvių muzikantus: Paulių, Juozą, Kęstutį ir Gediminą.

Muzikantų penketas užtruko apie pusmetį, kol dainos įgavo prasmingos pop muzikos pavidalą. Įrašyti vasarą ir išleisti žiemą, visi šeši kūriniai dabar yra pasiekiami mini albumo „Days Out Of Days“ pavidalu. Kaip sako patys grupės muzikantai, kiekviena daina – tarsi trumpo metro filmo garso takelis. Tai yra viena iš priežasčių, dėl kurios grupės pavadinime atsirado keturios raidės „WWMM“, reiškiančios „We Wanna Make Movies“ (lt. – Mes norime kurti filmus).

Andis Griva

Nuotrauka – Juris Zemitis ©

Šiuo metu, prie grupės prisijungus naujam gitaristui Pranui Kentrai, muzikantai  ruošiasi antrojo albumo „Ego Of A Caveman“ įrašams. „Jį planuojam išleisti kitą pavasarį“, – sako grupė.

„Tačiau, kad išgirstumėt naujausias dainas – laukti nereikia! Mes patys nekantraujam, todėl paruošėm koncertinę programą – abiejų albumų mišinį, kurį pavadinom „Earth Is A Girl“. Ateikit, pamatykit ir išgirskit!“, – gerbėjus ragina Andis Griva ir grupė. Pirmasis jų koncertas Lietuvoje vyks gegužės 17 d. 20 val. vakaro, klube „Tamsta“ (A. Strazdelio g. 1), Vilniuje.


Komentuok:
*Reklama
DNO