Menu
 
 

Lietuvių roko grupė „The Skys“ pelnė pripažinimą JAV

2016 05 25  19:44  |  M.I.C. Naujienos

The Skys - raudonas kilimas

Nuotraukos: The Skys archyvas.

Lietuvių roko grupė „The Skys“ neseniai grįžo iš Los Andželo, kur sulaukė ypatingo įvertinimo. Muzikantai atsiėmė apdovanojimą už geriausią kūrinį „One Saturday of the Spring“ iš 2015 metais pasirodžiusio albumo „Journey Through the Skies“, pelnytą roko/eksperimentinės muzikos kategorijoje. Apdovanojimus rengia nepriklausoma muzikantų organizacija „The Akademia“. Ta proga buvo surengtas prašmatnus apdovanojimų ceremonijos gala vakaras. Grupė “The Skys“ limuzinu vyko į renginį garsiajame „Rose Bowl“ stadione Pasadenoje, kuriame savo koncertą filmavo „U2“ ir kuriame netrukus pasirodymą atliks Beyonce.

Tai nėra pirmasis „The Skys“ pripažinimas JAV. Dar 2004 metais grupė buvo išskirta iš 300 atlikėjų rato ir pelnė apdovanojimą tarptautiniame Niujorko muzikos ir filmų festivalyje. Apdovanojimas iš Los Andželo papildys gausias grupės gautų apdovanojimų gretas.

The Skys

Kūrinys „One Saturday of the Spring“ sukurtas dar pačioje grupės gyvavimo pradžioje. Nors ir nepatekęs į ankstesnius albumus, 1996 metais jis jau sukosi „Laisvosios bangos“ radijo eteryje. Grupei minint 20-ies metų jubiliejų daina buvo įrašyta iš naujo ir išleista retrospektyviniame albume „Journey Through the Skies“, kuriame skamba tiek perrašytos senosios „The Skys“ dainos, tiek ir nauja kūryba. Be grupės narių, įrašuose taip pat dalyvavo legendiniai britų muzikantai: Snowy White (Thin Lizzy, Pink Floyd, Roger Waters grupės narys), Rob Townsend (Steve Hackett ex Genesis grupės narys) ir kiti. Albumas įrašytas Mamas Studios Vilniuje bei Liscombe Park studijoje Londone, o jo garso režisierius – su Tina Turner, Elton’u John’u, Asia bei Uriah Heep dirbantis Steve Rispin. Galutinis suvedimas atliktas legendinėje „Abbey Road“ studijoje, išgarsėjusioje įrašais su „The Beatles“.

The SKYS

The SKYS


Komentuok:
*Reklama