Menu
 
 

Džiunglių karalius atvyksta į Lietuvą

2012 04 26  18:44  |  Aktualijos

Džiunglių karalius atvyksta į Lietuvą

Nuotraukos: SwO archyvas

„The Kings“ renginių serijos organizatoriai į menų fabriką „Loftas“ švęsti margaspalvio pavasario pasikvietė patį rastafari ir jungle muzikos krikštatėvį Congo Natty. Spalvingas vakarėlis su muzikos legenda vyks jau šį penktadienį, balandžio 27 d.

Congo Natty aka Rebel MC – pats garsiausias ir geriausiai žinomas jungle muzikos projektas visame pasaulyje. Šis vardas žinomas labai daug kam, netgi žmonėms, kurie su jungle kultūra neturi daug bendro.

Už jo nugaros daugybė hitų. Pavyzdžiui, „The Wickedest Sound“ arba „Tribal Bass“. Būtent Congo Natty, taip pat gerai žinomas Rebel MC pseudonimu, devintojo dešimtmečio pabaigoje supažindino britų mases su džiunglių muzika.

„Mūsų tikslas į Lietuvą atsivežti visus geriausius jungle muzikos projektus. Tačiau faktas, kad į „The Kings“ vakarėlį atvyksta pats šios scenos karalius, kartelę mums iškelia maksimaliai“, – teigia šios renginių serijos idėjinis vadas Romas Cr-Edit Giriūnas.

Ne mažesnė žvaigždė ir atlikėjas yra kartu atvykstantis Tenor Fly. Jo balsas per pastaruosius dešimt metų girdimas daugelyje bass (liet. k. – žemų garsų) stiliaus kūrinių. Pirmasis dainininko leidinys buvo išleistas dar 1989 metais, o atlikėjas aktyviai kuria ir iki šiol.

Vakaro tonusą rytoj menų fabrike taip pat palaikys dar šeši šios scenos didžėjai, tarp kurių ir gerai žinomas Red1 ir baltarusis Dimdoz.

„The Kings“ – jau ne vieną žinomą vardą pristatęs vakarėlių ciklas vienija Lietuvos utopinę bendruomenę. Taip, tokia egzistuoja ir yra labai vieninga. Maža to, visi žymiausi jungle muzikos atstovai atvažiavę į Lietuvą lieka nustebinti, kokia ta bendruomenė čia didelė, netgi lyginant su pačiu vakarėlių čempionu – Berlynu.


Komentuok:
*Reklama
DNO