Menu
 
 

„Parov Stelar Band“ bendražygiai „Lofte“ žada modernaus svingo iškrovą

2012 02 01  11:37  |  Aktualijos

„Parov Stelar Band“ bendražygiai

Nuotraukos: menufabrikas.lt

Vasario 10 d. menų fabrike „Loftas“ debiutinio vakarėlių ciklo „Plan B“ metu įvyks precedento neturinti electro svingo iškrova kartu su šokių aikštelių žvaigžde DJ Kormac ir jo 8 asmenų gyvos muzikos grupe „Kormac’s Big Band“.

Jie suka plokšteles, spaudo „samplerius“, muša būgnus, groja net dviem bosinėm gitarom, trimitu, klarnetu ir ne tik, bei turi nepakartojamą barbershop kvartetą.

Barbershop ketveriukė – tai lyg iš stilingų kino filmų nužengusių vyrukų kvartetas. Jie ne tik dainuoja sinchronu, bet ir juda taip, jog belieka jiems tik pritarti ir pajudėti kartu.

„Aš pats didžėjaudamas dažnai leidžiu Kormac muziką, nes ji labai mikliai pastato visus ant kojų šokiams“, – apie „Kormac’s Big Band“ kalba menų fabriko muzikinės programos vadovas Viktoras Diawara.

„Kormac’s Big Band“ yra jau lietuvius apžavėjusių „Parov Stelar Band“ bendražygiai ir bendraminčiai, grojantys vis labiau pasaulyje ir Lietuvoje populiarėjantį electro svingą.

„Pasiruoškite didelei šventei“, – trumpai, bet aiškiai nuteikia pats DJ Kormac.

Be to, ši electro svingo iškrova pradės unikalių vakarėlių ciklą Lietuvoje pavadinimu „Plan B“. Taigi ir šis vakarėlis turės kelias kulminacijas. Antroji „Plan Ballantine’s“ vakarėlio staigmena – Tesla transformatorius. Pirmą kartą Lietuvoje bus pristatytas aparatas, kuriantis dirbtinių žaibų muziką.

Šis XIX a. pabaigos fiziko N. Tesla išradimas, kurio veikimui reikalingi megavatai elektros, šiandien svaidosi dirbtiniais žaibais ir išgauna garsus elektroninės muzikos renginiuose.

„Parov Stelar Band“ bendražygiai

Patirk tikrą iškrovą. Elektra, žaibai, visus saugiklius išmušantys kilovatai – ir visa tai po vienu stogu! Taigi svingo, lindyhopo bei geros judrios gyvos muzikos mėgėjai sukluskite ir pasižymėkite vasario 10 dieną.

KORMAC’S BIG BAND –

Rainstorm

KORMAC’S BIG BAND –


Showtime


Komentuok:

*Reklama