Menu
 
 

„57 EDGES“ kūrėja siūlo vasarą su savimi nešiotis visus metus

2015 07 22  17:21  |  Aktualijos

Giedrė Jankauskaitė, kurianti po prekės ženklu 57 EDGES, kviečia ne tik mėgautis vasara, bet ir nešiotis ją kartu su savimi visus metus. Tam ji sukūrė specialų juvelyrikos dirbinių rinkinį „Summer Outfit“, padėsiantį kasdien su savimi turėti dalelę saulės ir vasaros.

„Vasaros ir saulės mes visi laukiame, o jos Lietuvoje tiek mažai. Norėjosi sukurti tokius papuošalus, kurie kasdien primintų tą šilumą ir emociją. Nešiodama šiuos juvelyrikos dirbinius mergina ar moteris turėtų prisiminti geriausias akimirkas, kuomet saulė smagiai šildė, kuomet ji ilsėjosi, mėgavosi puikiais vasaros vakarais ir šiltomis naktimis, kuomet kojos buvo basos“, – sako juvelyrė G. Jankauskaitė.

57 EDGES

Giedrė Jankauskaitė. Nuotraukos: imagebeing.lt

„Summer Outfit“ sudaro keturi juvelyrikos dirbiniai: grandinėlė su pakabuku, apyrankė, žiedas ir auskarai. Visus juos vienija tai, kad jie pagaminti iš geltono aukščiausios kokybės juvelyrikoje naudojamo 18 karatų aukso. Vasaros motyvas išreikštas per subtilią apskritą formą ir grandinėlę. Dirbiniai yra minimalistiniai ir juos galima nešioti visus kartu, po vieną ar atskirus jų derinius. Jie universalūs, tad puoštis jais galima tiek darbe, tiek laisvalaikiu, tiek progai esant.

57 EDGES

„Norėjosi sukurti tokius papuošalus, kurie kasdien šildytų jų nešiotoją. Tam pasirinkau auksą, nes jis geriausiai perteikia šilumą, taip pat jis ilgaamžis. Su „Summer Outfit” noriu paneigti visuotinai vyraujantį mitą, jog auksas skirtas tik vyresnio amžiaus moterims. Kūriau papuošalus, kurie tiktų ir sėkmingai miesto moteriai, ir jaunatviškai merginai“, – teigia G. Jankauskaitė.

„Summer Outfit“ – tai jaunatviškos, gyvenimu besimėgaujančios moters kasdienio garderobo dalis. Būtent tai, pasitelkus profesionalų komandą, buvo siekiama užfiksuoti įvaizdinėje kolekcijos fotosesijoje.

Fotografų studija imagebeing.lt ėmėsi įgyvendinti šį sumanymą: „Tematika ir lokacija buvo kiek kitokia nei įprasta tokio pobūdžio fotosesijose. Turėjome daugiau laisvės, galėjome į viską pažiūrėti ne taip stereotipiškai. Norėjome vaizdais papasakoti lengvą, svajingą, jaunatvišką saulėto vasaros vakaro istoriją, įkūnyti vasara ir gamta besidžiaugiančią jauną moterį ir atskleisti G. Jankauskaitės juvelyrikos dirbinių emociją ir grožį“, – atskleidžia fotografai imagebeing.lt.

„Modelio toli ieškoti nereikėjo – pasikvietėme itin šiuolaikinę jauną mamą Vidmantę Martikonytę–Medišauskienę. Vasarišką, lengvą ir elegantišką stilių pasiūlė ir įgyvendino kūrėja Ilma Cikanaitė KŪTVĖLA“, – pasakoja  juvelyrė.

57 EDGES

Vizažo meistrė Greta Juozaponytė sako, kad tik išgirdus apie „Summer Outfit“ idėją, iš karto kilo mintis sukurti skaistų, gaivų ir atostogomis alsuojantį makiažą. Pasak jos, Vidmantė – būtent tokia moteris, kuriai iš vidaus sklinda saulė, tad tereikėjo tai paryškinti.

Tai jau antroji Giedrės Jankauskaitės, kuriančios pagal asmeninius užsakymus ir specialias juvelyrikos dirbinių linijas, kolekcija. Prieš metus juvelyrė pristatė sėkmingą kolekciją „Round & Around“.

 

Fotosesija Summer Outfit“

Papuošalai – 57EDGES (juvelyrė Giedrė Jankauskaitė)

Foto – imagebeing.lt

Modelis – Vidmantė Martikonytė–Medišauskienė

Stilius – KŪTVĖLA

Vizažas – Greta Juozaponytė

57 EDGES

57 EDGES

57 EDGES

57 EDGES

57 EDGES


Komentuok:
*Reklama