Menu
 
 

„ECCO“ „INTRINSIC“ kolekcija: subalansuota veikliai moteriai

2016 03 21  13:17  |  Aktualijos

Reklaminis Straipsnis

ECCO batų kolekcija: subalansuota veikliai moteriai

Nuotraukos: gamintojų

Visame pasaulyje žinoma ECCO kompanija pristatė naujutėlaitę pavasario/vasaros batų kolekciją iš „Intrinsic“ serijos.  Išbandyti šiuos batelius tiesiog būtina visoms moterims ir merginoms, kurioms svarbiausia – patogumas už protingą kainą, kurios tikrąja to žodžio prasme „skuodžia“ betoninio miesto gatvėmis, pamiršdamos nuspausti stabdžių pedalą!

Tokiais skambiais žodžiais ECCO gamintojai pristato „Intrinsic Karma“batelius moterims, tačiau žodžiai taip ir lieka žodžiais, kol avalynė nėra išmėginama praktiškai. Taigi, mestas iššūkis išbandyti naujus ECCO batus bei pristatyti juos plačiai auditorijai – priimtas!

Atliekant moteriškų ECCO „Intrinsic Karma“ batų tyrimą, buvo atsigręžiama į batų dizainą, kokybę, patogumą bei kainą. Būtent šie kriterijai yra svarbiausi kiekvienam, norinčiam įsigyti batus.

Subalansuota veikliai moteriai

Lankstus dizainas lanksčiam dienos grafikui

Pradėkime nuo dizaino. Nuo to, kaip bus „sutiktas“ batų dizainas, didžiąja dalimi priklauso ir nuo žinutės, kokią šie batai transliuoja. O transliuoja jie štai ką – „patogūs ir stilingi batai miestietiškam gyvenimo būdui“. Batai išties stilingi ir juos lengva derinti prie laisvalaikio ar „urban style“ rūbų, kadangi šio modelio yra net trys spalvos – juodos, mėlynos ir koralų.

Šie batai, ko gero, netiks moterims, kurios užima atsakingas, vadovaujamas pareigas, tačiau veiklioms, sportiškoms, mada besidominčioms ir kūrybišką, neįpareigojantį darbą dirbančioms moterims šie batai suteiks išskirtinio šarmo ir lengvumo kiekvieną dieną.

Megztos tekstilės ir odos derinys šį sezoną itin madingas, todėl grėsmės atrodyti „old school“ nebus! Pabandžius žaisti įvairiais rūbų deriniais ieškant atsakymo, prie ko labiausiai tiktų ECCO „Intrinsic Karma“ moteriški bateliai, į tyrimą buvo įtrauktos ir jaunos mokyklinio amžiaus merginos, studentės. Visos vienbalsiu pritarė, kad naujos ECCO kolekcijos bateliai puikiai dera prie lengvos moteriškos palaidinės ir džinsų, kurių kiekviena turi ne vieną ir ne dvi poras.

Try something new: ECCO INTRINSIC from Boozt Fashion AB on Vimeo.

Kokybė, kuri neapvils

Sutinkame batus pagal dizainą, o palydime namo su pirkinių maišeliu, žinoma, pagal kokybę ir praktiškumą! Na, o kur geriausia leistis į pažinimo kelionę su ECCO batais, jeigu ne susiruošus į miestą, tolimą kelionę ar turistinį žygį.

Daug laiko vaikščiojant ant kojų ir susiduriant su didžiausiais batų priešais – grunto ar žvyro paviršiais, taip pat įveikiant įvairias kliūtis, tokias kaip įkalnes, nuokalnes ir pan., kokybiška ir tvirta avalynė yra labai svarbi. Tačiau tokį krūvį įveikusios kojos apautos ECCO batais nebuvo pavargusios ir neprakaitavo. Toks rezultatas buvo pasiektas dėka lengvo ir lankstaus TPU išorinio pado, kuris pritaikytas vaikščioti bet kokiu paviršiumi.

Taigi, jeigu iš ryto išsiruošėte iš namų ir planuojate grįžti tik vėlai vakare, ECCO „Intrinsic Karma“ neleis pavargti fiziškai.

ECCO batų kolekcija: subalansuota veikliai moteriai

„Nesikandžiojanti“ kaina

Kalbant apie kainą, reikia pripažinti, kad apskritai visa ECCO batų produkcija nėra iš pačių pigiausių. Vis dėlto tai pasauliniu mastu gerai žinomas prekinis ženklas. Tačiau, kai pradedama sverti pliusus ir minusus, kaina nebeatrodo tokia „besikandžiojanti“, todėl verčiau įsigyti kokybišką prekę, kuri tarnaus ne vienerius metus, nei įsigyti prastesnės kokybės batus ir apgaubti save abejonėmis, kad bet kurią minutę jie suplyš, po pirmo valymo ar skalbimo nubluks spalva ir teks pirkti vėl naujus batus.

ECCO – sandėris sudarytas!

Apibendrinant tyrimą, reikia pripažinti, kad pavasario/vasaros moteriškų batų kolekcijos batai ECCO „Intrinsic Karma“ visose išsikeltose vertinimo kategorijose nustebino ir parodė puikius rezultatus. Universalus ir madingas dizainas, geras kokybės ir kainos santykis – išties patrauklus ir vertas sandėris su ECCO!


Komentuok:
*Reklama