Menu
 
 

„Čia gali pasisemti įkvėpimo, net jei neseki mados“, – ba.

2016 03 19  22:30  |  Aktualijos

Mados Infekcija 2016 festivalis LT

Nuotraukos: Augusto Didžgalvio

Antra festivalio „Mados infekcijos“ diena sutraukė būrį stilingų žmonių. Vieno didžiausių Lietuvoje mados renginių nepraleido ne tik mados pasaulio atstovai, bet ir kiti meno žmonės. Tarp jų – ir grupės ba. lyderis Benas Aleksandravičius.

„Visi lietuviški dalykai yra gerai. Man patinka mada ne iš popieriaus. Mėgstu renginius, į kuriuos susirenka daug žmonių, o čia renkasi madingi, gražūs žmonės, čia sklando įkvėpimas. Net jei neseki mados, čia gali pasisemti įdomių idėjų“, – sakė ba. lyderis.

Kiti kalbinti renginio svečiai sakė, kad jau tradicija tapusi „Mados infekcija“ užduoda ritmą naujam sezonui, suteikia įkvėpimo ir skatina stilingus žmones judėti į priekį.

Mados Infekcija 2016 ba.

„Gyvenu užsienyje, tad apie šį renginį sužinojau grįžusi prieš porą dienų ir prieš valandą nusprendžiau ateiti. Manau, kad „Mados infekcija“ padeda atsiskleisti, pasisemti įkvėpimo, čia žmonės ateina su atviresnėmis akimis. Smagu, kad renginyje lankosi ir mados pasauliui nepriklausantys žmonės – būtent jie atneša naujų vėjų. Manau, kad tokie renginiai padeda judėti į priekį“, – sakė ryškiu stiliumi išsiskyrusi Morta.

Mados infekcijos užkulisiai ir renginio svečiai – nuotraukų galerijoje.


Komentuok:
*Reklama
DNO