Menu
 
 

„ENEOS 1006 km“ lenktynėse – pasaulinė beatbox’o žvaigždė „The Petebox“

2016 07 21  07:36  |  M.I.C. Naujienos

The Petebox Lietuvoje

Nuotraukos: organizatorių.

Draugystę užmezgę menų fabrikas „Loftas“ ir didžiausios Baltijos šalyse „ENEOS 1006 km lenktynės“, liepos 21-23 d., į Palangoje vyksiančią automobilių sporto šventę šiemet kviečia ne tik azartiškus lenktynių, bet ir muzikos gerbėjus. Įspūdingoje ir gausioje trijų dienų muzikinėje programoje lenktynių dalyvių ir svečių lauks 18 Lietuvos ir užsienio muzikos žvaigždžių pasirodymų.

Kasmet į Lietuvos pajūrį daugiau nei 40 tūkstančių automobilių sporto aistruolių sutraukiančių lenktynių muzikinė programa prasidės liepos 21 d., ketvirtadienį, 18 val. Sceną atidarys perspetyvieji lietuviai „Dots“. Ketvirtadienį pasirodys ir funko atstovai „Melted Core“, rokenrolo grupė „Basi“, svečiai iš Vengrijos „Gonsofus“ bei „Ficture“.

Pagrindine ketvirtadienio muzikos žvaigžde taps britas – pasaulinė beatbox’o žvaigdė „The Petebox“. Neįtikėtini garsai, kuriuos „The Petebox“ sukuria tiesiog burna, užburiantis balsas ir gitaros melodijos jam pelnė žmogaus orkestro titulą ir sužavėjo milijonus gerbėjų visame pasaulyje.

Dogma

Kitą dieną, penktadienio programoje, išties netrūks repo, nes tądien scenoje pasirodys ir hip hop’p grupė „Mad Money“ bei repo, alternatyvaus roko ir elektronikos duetas „Dogma“. Tai žymiausios lietuvių hip-hop’o grupės „G&G Sindikatas“ narių Kasteto ir Donciavo solinis projektas. „Dogmoje“ jie sujungia repą su alternatyviniu roku ir trupučiu elektronikos. Koncertų metu grupė į viską įpina ir gyvus muzikos instrumentus, pavyzdžiui, būgnus, gitarą, bosą ar saksafoną.

Paskutinę lenktynių dieną, liepos 23, šeštadienį, nuo 17.30 val., scenoje savo dainomis klausytojus džiugins lyriškoji Ingaja, taip pat gros indie roko grupės „Reflectus.lt“, „Kite Art“, alternatyviojo roko atstovai „D’Mask“ ir vilniečių roko grupė „Arbata“, emocijas paverčianti muzika. Per beveik penkiolika gyvavimo metų „Arbata“ išleido penkis albumus, o grupės muzikinis stilius laviruoja tarp roko ir dainuojamosios poezijos.

Didžiausios Baltijos šalių lenktynės „ENEOS 1006 km“ šiemet vyks liepos 20-23 d., Palangoje. Muzikinė lenktynių programa vyks liepos 21-23 d., lenktynių gerbėjų zonoje.

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Julija Jankelaitytė

KRISTINA | SUSTAINABLE FASHION (@krstview)

SwO Street

DNO Records