Menu
 
 

Italams „Joycut“ Lietuva antrieji namai

2016 07 15  17:03  |  M.I.C. Naujienos

Joycut Lofte Vilniuje

Nuotraukos: Igno Nefo

Vakar, liepos 14 d., menų fabrike „Loftas“, renginių serijoje „UBER pristato: LRT Opus gyvai“, savo pasirodymą Vilniuje surengė populiari Italijos elektronikos grupė „Joycut“. Tai buvau jau trečiasis italų koncertas Vilniuje ir „Lofte“. Pasak vaikinų, Lietuva jiems taip patinka, jog šią šalį jie jau gali įvardinti antraisiais savo namais.

„Trys geriausios šalys, kuriose mums labiausiai patinka groti ir būti yra Lietuva, Japonija ir Islandija“, – viešėdami Lietuvos sostinėje pasakojo „Joycut“ nariai.

Joycut Lofte Vilniuje

„Joycut“ bei „Loftą“ sieja ir daugiau bendrų taškų – jų vadybininkė Katia Giampaolo yra Bolonijos miesto muzikos klubo „Estragon“ vadovė, o šis klubas ir „Loftas“ šiemet kartu tapo tarptautinio „Europavox“ projekto dalimi.

Vakare užlipę ant „Lofto“ scenos „Joycut“ susirinkusiai publikai atidavė visą savo energiją. Atlikę populiariausius ir naujus kūrinius, po pasirodymo jie neabejojo – į Vilnių dar sugrįš ne kartą.

Joycut Lofte Vilniuje

Italų pasirodymą Vilniuje apšildė Lietuvoje gyvenantis škotas sceniniu vardu „Melvitronica“. Jį „Lofto“ komanda atrado šį pavasarį vykusiame muzikos inkubatoriuje „Novus“, kur talentingas vaikinas pasirodė taip puikiai, jog pateko į konkurso finalą.

Joycut Lofte

Jau trečiąjį, bet nepaskutinį koncertą Vilniuje surengusią „Joycut“ grupę sudaro vokalistas, kompozitorius, idėjinis lyderis Pasquale Pezzillo ir būgnininkai Gaël Califano bei Giannicola Maccarinelli. Elektronikos, post-rocko ir dark-wave trio iš Italijos jau spėjo apkeliauti pusę pasaulio ir groti vienoje scenoje su tokiomis muzikos žvaigždėmis, kaip „Editors“, „Arcarde Fire“, „The Chemical Brothers“, „Art Brut“, „Modest Mouse“ ir kitomis.

Joycut Lofte Vilniuje


Komentuok:
*Reklama