Menu
 
 

Erica Jennings pristatė žiemos drabužių kolekciją visai šeimai

2014 11 18  19:24  |  Aktualijos

Happeak ir Erica Jennings

Nuotraukos: Happeak

Dainininkė Erica Jennings atėjus šaltajam sezonui šiandien pristato savo antrąją kartu su „Happeak“ kurtą drabužių kolekciją, kurios kūrybos procese dalyvavo nuo pat pradžios iki pabaigos. Kolekcija pavadinimu „School run“ (tiksliausiai išversti galima būtų – „rytinė skuba“) prekyboje pasirodo šiandien.

„Rinkau medžiagas, spalvas, dirbau su konstruktorėmis, organizavau fotosesiją su savo drauge fotografe Marla Singer pati ir esu be galo dėkinga „Happeak“ už pasitikėjimą priimant sprendimus“, – sako E. Jennings. Kolekcija yra sukurta visai šeimai ir pagal asmeninius Ericos ir jos šeimos poreikius: „Tikiu, kad tai yra ne tik mūsų poreikiai, o visų jaunų šeimų, kurios turi mažus aktyvius vaikus“, – priduria antrą kartą dizainerės rolėje save išbandžiusi atlikėja.

Erica pripažįsta, kad kurti vyriškus drabužius jai buvo sudėtingiausia, tame ji turi mažiausiai asmeninės patirties: „Tik savo nuostabaus ir kantraus vyro patarimų dėka susidorojau su šia užduotimi – visad mėgstu eiti iki galo ir darbą atlikti gerai. Iš esmės esu perfekcionistė.“ Beje, kaip ir dera artėjant šaltam sezonui, kolekcijoje vyrauja šiltos medžiagos: „Šįkart savo kūrybines mintis atidaviau į vilnos rankas“, – pabaigai priduria Erica.


Komentuok:
*Reklama