Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2014 11 17  14:25  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

Sekmadienio popietė. „Mood Makers“ kavinėje beveik negirdžiu lietuviškų žodžių, aplinkui įvairių tautybių žmonės dalinasi įspūdžiais, mokosi ir skaito knygas. Jaučiuosi labai taiklioje, naujoje aplinkoje. To labai reikėjo naujoms šios savaitės SwO rekomendacijoms.

„LookLookPro“

LookLook

https://www.facebook.com/looklookpro

LookLookPro – šeši ir daugiau viename. Tai – puiki komanda, kuri pavers jūsų grožį matomą ir kameros objektyvui, o emocijas ir prisiminimus galėsite nuotraukų albume turėti dar ilgai. LookLookPro darbą galite pamatyti ir naujausiame SwO street numeryje, fotosesijoje „Miglos linijos”.

„Sakuota“

Sakuota

https://www.facebook.com/pages/Sakuota/243628228982535?sk=info&tab=page_info

https://www.etsy.com/shop/Sakuota

Negaliu patikėti, kaip seniau nemylėdavau autorinės juvelyrikos dirbinių. Juk tai – menas, grožis, (ne)tobulumas ir paprastumas, persipinantys tarpusavyje. „Sakuota“ privertė įsimylėti juvelyriką iš naujo.

„RIGA X“

RIGA X

https://www.facebook.com/rigaxinfo?fref=ts

http://www.rigax.lv/

Susipažinkite su talentingaisiais urban dizaineriais, kaimynais latviais – ir nauju ornamentu savo spintos kolekcijai.

„Dolls on the tree“

Dolls on the tree

https://www.facebook.com/pages/Dolls-on-the-tree/623143777796996?fref=ts

Toks smulkutis ir toks jaukus, kad norisi laikyti rankose ir bijoti sudaužyti. „Dolls on the tree“ lėlytes, tarsi kokias miniatiūrines stiliaus palydoves, visada galėsite nešiotis prie krūtinės kaip unikalų papuošalą.

„WSUP“

WSUP

https://www.facebook.com/WSUPshop?fref=ts

Nes idėjiniai ir nuolat tobulėjantys žmonės man patinka. Kas WSUP pasikeitė per pusantrų metų, galėsite pamatyti, užėję pas juos arba jau visai netrukus paskaityti išskirtinį pokalbį SwO.lt portale!

Išrinkite savaitės naujieną:


Loading ... Loading ...
Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Somersault

MO muziejus

The Room Art Books Wine

Visitation