Menu
 
 

Filmas ,,Amžinai stilingos” – vietoj vitaminų

2014 11 14  13:13  |  Aktualijos

Amžinai stilingos

Filmo plakatas.

Amžius – ne kliūtis atrodyti stilingai ir mąstyti jaunatviškai bei pozityviai. Tai įrodo Niujorke gyvenančios lietuvės Linos Plioplytės filmas „Amžinai stilingos“. Jame pasakojama apie ekstravagantiškas niujorkietes, kurių jauniausiai – 62-eji, o vyriausiai net 95-eri. Ilgai lauktas, festivalio „Kino pavasaris“ platinamas filmas Lietuvos kino teatrus pasieks gruodžio 5 d.

„Amžinai stilingos“ pasakoja apie septynias Niujorko moteris, kurioms jų garbus amžius netrukdo atrodyti bei jaustis jaunatviškomis nei savo išore, nei vidumi. Režisierė užtikrina, kad tai filmas ne tik apie madą, o apie herojų filosofiją, jų kasdienybę ir gebėjimą džiaugtis gyvenimu nepaisant garbaus amžiaus.

Aktorė Beata Tiškevič-Hasanova apie filmą „Amžinai stilingos“

Beata Tiškevič-Hasanova

Beata Tiškevič-Hasanova (kadras iš filmo STREIKAS)

„Kaip laukiu šio filmo Lietuvoje. Jau seniai taip nieko nelaukiau. Turėčiau močiutę – eičiau su močiute. Dabar gal reikės šiaip kokią močiutę pakalbinti. Mūsų šalies „Amžinai stilingų“ atstovė-karalienė yra, be abejonės, Rožė. O kai pasensiu, manau, kad ir aš būsiu ne iš kelmo spirta“, – savo „Facebook“ paskyroje rašė Beata, neseniai surengusi natūralų moterų grožį skatinantį projektą „Mes. Moterys“.

Drabužių dizainerė Julia Janus apie filmą „Amžinai stilingos“

Julia Janus

Julia Janus

„Mano nuomone, visoms moteris, kurioms virš penkiasdešimt, šį filmą reikėtų vartoti vietoj vitaminų. Vyriausybės vietoje, jį kuo skubiau parodyčiau per nacionalinę televiziją. Tikiu, kad po peržiūros iš karto pakiltų visuomenės emocinės sveikatos ir savivertės kreivė. Juk laiminga moteris – laiminga tauta“, – pažiūrėjusi filmą, emocijomis pasidalijo Julija Janus.

Lietuviškas filmo traileris: 

JAV ir Europoje rodyta juosta iš karto sulaukė tarptautinės žiniasklaidos komplimentų. „Neįtikėtinai šiltas ir įkvepiantis“, – filmą įvertino vienas svarbiausių pasaulio kino žurnalų „Little White Lies“. „Šios moterys meta iššūkį amžiaus ir grožio stereotipams“, – rašė britų hipsterių biblija laikomas žurnalas „Dazed & Confused“. „Filmas leidžia pažvelgti į senėjimą daug džiugesniu kampu. Tai – didžiulė šio filmo dovana žiūrovui“, – pridėjo vienas skaitomiausių pasaulio leidinių „The Guardian“. „Filmas galėtų tapti serialu apie tokias pat bebaimes senjores iš kitų stiliaus sostinių – Londono, Paryžiaus ar Romos“, – idėją iškėlė „The Hollywood Reporter“. Tai yra tik keletas iš daugelio komplimentų L. Plioplytės režisuotai juostai.

„Amžinai stilingos“ Lietuvos kino teatruose – nuo gruodžio 5 d. Filmą platina 20-asis festivalis „Kino pavasaris“.


Komentuok:
*Reklama