Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2014 11 11  11:50  |  Aktualijos

Kruopščiai, tikrai kruopščiai renkame informaciją. Juk SwO rekomendacijos pasiekia mylimiausių skaitytojų akis. Kaip galvojate, ar rekomenduojame dėl grožio, dėl naudos ar dėl praktiškumo? Ši kartą rekomenduojame dėl peno sielai ir… žinoma, kad dėl šilumos. Už šilumą!

Juozas Statkevičius. Pavasaris–vasara 2015

Juozas Statkevičius. Pavasaris–vasara 2015

https://www.facebook.com/events/374497516046471/?sid_reminder=7048118380154322944

Ar jau turi bilietą? Ar jau turi suknelę? Ar priderinai lūpdažį? Ar jau tirti iš nekantrumo pamatyti kitų metų vasaros viziją? Arabiškos naktys, mes jūsų laukiame.

„The Knotty Ones“

The Knotty Ones

https://www.facebook.com/pages/The-Knotty-Ones/348871428609440

Kažkas megzto, kažkas naujo ir kažkas šviesios spalvos – tai tradicinis įvaizdis, tinkamas įžadų atnaujinimui su pačia žiema. „The Knotty Ones“ megztiniai – stilingam šaltukui ištverti.

„Kuta“

Kuta Kuta

https://www.facebook.com/kutadizainas

Vasarą ryšėtus ir segėtus įvairiaspalvius kaklo aksesuarus keičia pastelinės apyrankės. „Kuta“ rasite įvairaus plauko… t.y. įvairaus akmens ir odos derinių akcentų.

„Munny“

Munny

https://www.facebook.com/munnylt

Žaismingos statulėlės, pavirstančios į superherojus ar į nuotaiką perteikiantį stalinį draugą. Kaip „Munny“ nupiešite šiandien?

„Nešalta“

Nešalta

https://www.facebook.com/pagenesalta

Pagaliau išaušo ta diena, kada mada į Lietuvą madingai nebevėluoja. Pledai, kitaip tariant, pončai, apgaubiantys pečius platūs šalikai ar skraistės – kaip pavadinsi, taip nepagadinsi. Be to, su „nešalta“ sušilsi.

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama
DNO