Menu
 
 

„Flamingas“ madoje – ryški ir elegantiška asmenybė

2014 05 09  23:13  |  Aktualijos

Fabulous Flamingo Body / Feathers Dance Skirt Sunshine Please! Dress

FFakers nuotraukos.

Naujas, valiūkiškas ir žaismingas vardas mūsų akiratyje – „Kūtvėla“, neseniai pristačiusi 2014 m. pavasario-vasaros kolekciją, kurią įamžino merginų duetas „FFakers“. Kolekcija pavadinta „Flamingo woman“ (liet. moteris flamingė) ir yra skirta ryškioms ir elegantiškoms asmenybėms – flamingams, kurios, kaip ir šis baltai rožinis šiltųjų kraštų vandens paukštis, kelia nuostabą ir traukia visų dėmesį. Šios moterys, kaip ir flamingai, labai grakščios, trokšta būti išskirtinėmis ir tuo pačiu yra labai socialios. Kolekcija universali ir išlaiko balansą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo, o moteris ja puošiasi tokia pat ramia ir didinga poza kaip ir šie paukščiai.

Šios kolekcijos idėją narplioti ir atskleisti fotografijoje ėmėsi fotomenininkės Ieva Markevičiūtė ir Eglė Jociūtė („Ffakers“). „Mums patinka pabėgti iš studijos ir fotografuoti netradicinėse erdvėse. Kolekcijos idėja padiktavo, kad reikia vandens ir merginų, stovinčių jame, todėl nuo ankstyvo ryto pradėjome darbus „Vichy“ vandens parke, – pasakojo merginos. – Ankstyvas fotosesijos metas, šviesa, vanduo – tai faktoriai, kurie darbui suteikia specifikos ir įdomumo. Žaidėme su šviesos atspindžiais, vandeniu. Vanduo – itin įnoringa materija, nes šviesa lūžta, vaizdas deformuojasi, todėl viskas daug sudėtingiau ir kur kas įdomiau. Antroji fotosesijos dalis vyko mūsų studijoje, kurioje projekcijų pagalba buvo atkartotas vandens motyvas“, – teigia „FFakers“ duetas.

Fotosesijos paletę padiktavo pati kolekcija, kurios koloritas itin šviesus, vasariškas ir lengvas. Šioje minimalistinėje kolekcijoje vyrauja pastelės, todėl norėta išlaikyti panašią spalvinę gamą ir vientisumą. Dėmesį kolekcijoje traukia ne tik spalvinė gama, bet ir turtingas medžiagiškumas bei pagrindinis akcentas – nugaros sritis, kuriai skiriamas ypatingas dėmesys (įvairaus gylio iškirptės bei dekoras).

Flamingo Wings Jumper / Feathers Dance Skirt / Long Flamingo Legs  Sunshine Please! Dress

Kolekciją jau galima įsigyti Vilniaus senamiestyje įsikūrusiame butike „Decolte“, o netrukus – ir internete (www.kutvela.com).

Siūlome pažiūrėti į nuotaikingą Vytenio Petrošiaus video klipą, užfiksavusi fotosesijos kūrimo procesą:

FFlamingas from FFakers on Vimeo.

Fotografės: Ieva Markevičiūtė (FFakers), Eglė Jociūtė (FFakers)

Rūbai: KŪTVĖLA

Visažistė: Greta Juozaponytė

Modeliai: Augustė Jackevičiūtė, Kotryna Lipkevičiūtė (Baltic Models)

Papuošalai: Pintu

Batai: Melissa (V2 Concept Store)

Video: Vytenis Petrošius

Muzika: ThisIsExodia – „Out Of Smoke“

https://www.facebook.com/kutvela.lt?ref=ts&fref=ts

Long Flamingo Legs  Flamingo Wings Jumper / Feathers Dance Skirt Flirty Shoulder Jumper / Long Flamingo Legs

Fabulous Flamingo Body Wade Into The Water Dress

lamingo Wings Jumper /  Long Flamingo Legs Flirty Shoulder Jumper / Long Flamingo Legs Wade Into The Water Dress

Sunshine Please! Dress Flamingo Wings Jumper /  Long Flamingo Legs


Komentuok:
*Reklama