Menu
 
 

Jau šiandien Kaune – mados šou „Apkalbos 2014“

2014 05 09  12:24  |  Aktualijos

Apkalbos 2014

Nuotraukos: organizatorių archyvas.

Smalsu, kokių  mados pokštų  ir interpretacijų gali pasiūlyti jaunųjų dizainerių karta? Gegužės 9 dieną mados aistruolius į Kauną  kviečia mados šou „Apkalbos“, kuriame savo kolekcijas pristatys dvi dešimtys jaunųjų dizainerių.

Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto iniciatyva organizuojamas  renginys  spėjo užimti aiškią poziciją Lietuvos mados žemėlapyje – šou organizuojamas jau šešioliktus metus iš eilės. Renginys, vyksiantis naktiniame klube „Combo“ (Raudondvario pl. 107), suteikia progą jauniesiems dizaineriams pristatyti savo kūrybą viešai, o mados gerbėjams – apsvarstyti  intriguojančius reginius. Didžioji dauguma jaunųjų kūrėjų – iš Lietuvos.  Prie jaunųjų menininkų desanto šiemet ketina prisijungti ir dizaineriai  iš Prancūzijos, Kipro, Latvijos.

Senas tradicijas turintis mados šou pirmuosius žingsnius mados pasaulyje padėjo žengti ne vienam žinomam Lietuvos dizaineriui. Renginio organizatoriai pabrėžia, kad pristatomos kolekcijos apima ne tik konceptualiąją madą, tačiau dalis šou pristatomų modelių visada gali žygiuoti tiesiai į gatves.

Apkalbos 2014

Apkalbos 2014

Apkalbos 2014


Komentuok:

*Reklama