Menu
 
 

„FUME“ – gamtos ir miesto dialogas

2014 02 03  10:55  |  M.I.C. Naujienos

„FUME“ – gamtos ir miesto dialogas

Nuotrauka iš asmeninio archyvo.

FUME – tai dar vienas muzikos prodiuseris iš Lietuvos. Jo kuriamai muzikai įvardinti neužtenka tik žanrinio apibūdinimo. Labiau įsigilinus galima būtų vardinti daug:  future garage, dub, ambiet, trip-hop, experimental… Tačiau besiklausydamas skambesyje atrandi kur kas daugiau.

Garsų elementai čia vienas už kitą kalba gilesne ir išraiškingesne kalba. Gamtos stichijų motyvai, ethno vokalai, persipinantys su gyvo įrašymo būdu išgautais garsais, eksperimento dėka susilieja į ištisą pasakojimu, įtraukiantį ir raginantį išklausyti dar ne vieną FUME kūrinį.

2013  metų sausio mėnesį buvo išleistas pirmasis FUME EP – „Hold Your Head High Ready For The Dive“, – kuris neliko neįvertintas, nes jau vasarą atlikėjas pakviečiamas į vieną ryškiausių Lietuvos elektroninės muzikos festivalių „Sūpynės“, be to, netrukus jį pastebi minimal.lt komanda. Atlikėjas ne kartą sudalyvauja „Minimal Mondays“ kuruojamoje renginių serijoje bei jų radijo laidoje, transliuojamoje per Zip FM stotį. Tų pačių, 2013–ųjų, metų gruodį išleidžiamas dar vienas darbas – „Remixing The Pagan Gods“.

Jūsų dėmesiui – FUME singlas specialiai M.I.C. by SwO. Singlą nemokamai galite parsisiųsti, paspaudę šią nuorodą: https://soundcloud.com/mic-by-swo/fume-worlds-collide.

 

 

Daugiau apie FUME: http://fume1.bandcamp.com/ ir https://www.facebook.com/FUMEmusik?ref=ts&fref=ts.


Komentuok:
*Reklama
DNO