Menu
 
 

Hip–hop ir urban bass atspalviai Justicious kūryboje

2013 12 13  14:43  |  M.I.C. Naujienos

Justicious

Muzikos kūrimu Justinas Adžgauskas, pasivadinęs Justicious, susidomėjo būdamas vos dvylikos ar trylikos. 2011–ais metais „StrikeBack. Recordings“ išleistas pirmasis EP, arba singlas, taip pat live pasirodymų debiutas Lietuvos bei kitų Baltijos šalių festivaliuose pažymi ryškią ir įdomią pradžią autorinėje Justino kūryboje.

Kiek vėliau, jau 2013–aisiais, atlikėjo kūrinys patenka „Renegades Of Bump (Lietuvos alternatyviosios muzikos bei menų bendruomenės) akiratį, ir Justicious atrenkamas tarp geriausių jaunųjų elektroninės muzikos kūrėjų dainų rinkinyje „Ritmo Kovos III“ , taip pat jo muziką galima išgirsti ir „Baltic Trail“ kompiliacijoje, kurios pora kūrinių netrukus bus išleisti vinilinės plokštelės formatu.

Labiausiai Justicious sceniniam vardui padėjęs iškilti į dienos šviesą projektas – „Justicious x Lukulia“. Tai 2012 metais su Luku Misiūnu suburtas repo duetas, kurio keli hitai labai greitai pasiekė daugybės šio žanro gerbėjų ausis ir nepaliko abejingų. Projektas vystomas ligi šiol, o kitąmet duetas net žada išleisti debiutinį „Justicious x Lukulia“ albumą.

Justinas, dirbantis net prie kelių projektų, šiuo metu kalba ir apie dar vieną. Naują, kitokį, tamsesnį, įkvėptą techno šokių muzikos. Pirmuosius rezultatus galėsime išklausyti jau kitąmet pasirodysiančiame single.


Komentuok:
*Reklama
DNO