Menu
 
 

FW 13/14 sezono tendencijos vyrams

2013 10 31  11:25  |  Aktualijos

Praėjusį šaltąjį sezoną keisčiausiomis įdėjomis ir revoliucionieriškomis kolekcijomis bandę pertvarkyti vyrišką spintą dizaineriai suprato, jog vyriško garderobo nepavyks pakeisti kardinaliai kaip moteriško tik per vieną sezoną. Tad šio rudens ir žiemos vyriškos mados kalbos leksikonas santūresnis, labiau klasikinis. Dizaineriai didelį dėmesį skiria spalvoms, raštams, detalėms, siluetams ir kokybei. Pažvelkime į 8 viliojančias 2013/2014 rudens/žiemos vyrų tendencijas.

„Pea“ paltas

FW 13/14 sezono tendencijos vyrams

Nors šį sezoną kiekvienas lauko drabužis, kurį bepasirinktumėte, yra stebėtinai vienodai madingas, išskirti labiausiai dizainerius sužavėjusį modelį įmanoma. Militaristinės kilmės „pea“ paltas (angl. peacoat, arba panašus variantas – pilot jacket) turėtų tapti populiariausiu šio sezono vyrų pasirinkimu. Stipriosios lyties pamėgtas dėl savo universalumo ir klasikinės išvaizdos, šis paltas tapo vienu iš pagrindinių vyrų rudeninės spintos akcentų. Kaip kiekvieną, taip ir šį sezoną jis patiria malonias metamorfozes – šįkart toks paltas ir pailgėjęs, ir patrumpintas, o jei norisi, net raštuotas ir kontrastingas.

Golfas

FW 13/14 sezono tendencijos vyrams

Regis, toks kasdieniškas rūbas kaip golfas gali tapti viena karščiausių sezono tendencijų. Šis mūsų krašto šalčiams  puikiai tinkantis siluetas pasirodė tiek Paryžiuje ant Dior podiumo, tiek Londone, Topman Design  kolekcijos pristatyme. Golfas dažnai naudojamas kaip alternatyva marškiniams po kostiumu ar prabangiu paltu. Šį sezoną jis atnaujinamas ryškesnėmis, jaunatviškomis spalvomis, kurios neretai derinamos tarpusavyje kelios iškart.

Kailis

FW 13/14 sezono tendencijos vyrams

Kadangi šiandienos vyrai ir toliau skeptiškai žiūri į kailinius, dizaineriai, supratę šią žinutę, pasiūlė vyriškesniu solidumu spindintį kailinio palto modelį. Pasirinkti tikrai yra iš ko – ekstravagantiškas, „kietas“ ar konservatyvus  – variantas atsiras kiekvieno skoniui. Tačiau atminkite: jeigu vyras jau nusprendė ryžtis kailiniams šį sezoną, greičiausiai jis susidurs ir su kita svarbia problema – šių kūrinių kaina.

Oda

FW 13/14 sezono tendencijos vyrams

Oda grįžta su trenksmu. Šį sezoną plačiai ir netgi be saiko ji naudojama švarkams, detalėms, marškiniams, megztiniams, lietpalčiams ir kelnėms, pasitelkdama įvairiausius paletės atspalvius. Visgi pagrindinis pasiūlymas būtų kokybiška ir prabangi baikerio striukė. Tačiau ne šiaip sau striukė. Ji alsuoja jaunatviškumu, lyderio autoritetu ir dominuojančiu vyrišku grubumu. Investuodami į šį lauko drabužį investuosite ne į trumpalaikę mados užgaidą, o į klasiką.

Vyriški audiniai

FW 13/14 sezono tendencijos vyrams

Šis sezonas parodė, kokia yra vyriškų audinių ir jų raštų gausybė. Visa mados industrija mokosi tokių sąvokų kaip „tartan“, „check“, „houndstooth“, „herringbone“ ir „Prince of Wales“. Langeliai ir kiti įvairiausi raštai naudojami klasikiniams siluetams, tačiau nepamirštama, jog tai turi atrodyti moderniai ir jaunatviškai. Tad nedvejokite ir nebijokite maišyti šių audinių ir raštų tarpusavyje.

Vakarinio  kostiumo švarkas

FW 13/14 sezono tendencijos vyrams

Vakarui skirta apranga šį sezoną tikrai nebus nuobodi. Dizaineriai atsisako vienodų dalių kostiumų, ir Jūs greičiausiai sutiksite: kam reikalingas vienos spalvos kostiumas, kai įspūdingam ir kasdieniam, bet elegantiškam įvaizdžiui pakanka vien akį patraukiančio jo švarko? Kokybiško, marginto šilko audiniai ir kruopščiausias siuvinėjimas – švarkui, paprastesnis variantas – klasikinėms kelnėms, ir turite gundantį ir originalų derinį.

Pilka

FW 13/14 sezono tendencijos vyrams

Taikliai galima būtų pasakyti, jog pilki atspalviai šį sezoną dominuoja visur: nuo literatūros iki mados. Tai tonas, kuris turi daug skirtingų profilių ir nesunkiai būti priderintas prie įvairiausių stilių. Vadinama šio sezono „naująja juoda“, pilka naudojama ne tik santūriems klasikiniams modeliams, bet ir jaunatviškiems drabužiams bei prabangaus sporto (sports luxe) stiliui.

Mėlis

FW 13/14 sezono tendencijos vyrams

Nuotraukos iš: style.com ir dizainerių interneto svetainių.

Ne paslaptis, jog mėlyna – viena iš mėgstamiausių ne tik moterų, bet ir vyrų spalvų. Apibrėžti mėlynos atspalvį, kuris taikliausiai atspindėtų sezono nuotaiką, kažin ar yra įmanoma, nes dizaineriai pasiūlė jų gausybę: jūreivių mėlynumo (navy), daili žydra (baby blue), kobalto tonas…  Išstudijavus mados savaitėse dominavusius sprendimus galima teigti, jog įvairūs mėliai puikiai dera prie pilkų atspalvių bei griežto vyriško laisvalaikio stiliaus.


Komentuok:
*Reklama
DNO