Menu
 
 

Nate Connelly debiutinis albumas – verta įsiklausyti

2014 01 12  21:49  |  M.I.C. Naujienos

Nate Connelly debiutinis albumas

Asmeninio archyvo nuotr.

Nauji garsai naujai metų pradžiai. Šį kartą šviežiai klausytojams pateiktas ne tik atlikėjo Nate Connelly debiutinis albumas su singlo „You Echo“ video klipu, tačiau ir pati įrašų kompanija „Blind Colour Records“.

Vos prieš metus savo veiklą pradėjęs alternatyvios elektroninės muzikos leidybos ženklas šiandien pristato savo naujausią leidinį – tai Nate Connelly albumas „A Dream About Being Lost“. Elektronika čia maišoma su gyvai įrašytais garsais, ausį glosto įdomios vokalo variacijos, žiemiškos ir kiek ilgesingos nuotaikos, nuteikiančios ramesniam bei gilesniam pasiklausymui, nepaliekant šios muzikos tik foniniam skambesiui.

Kartu pasirodo ir atlikėjo singlo „You Echo“ video klipas. Čia gvildenama itin opi tema, apie kurią, pasak paties klipo režisieriaus, kalbama per mažai – tai narkotinių medžiagų įteisinimas ir nuolatinis naujų pakaitalų atsiradimas. Klipe atsiribota nuo efektų, norint dainą perteikti kuo realistiškesniu vaizdu, kad būtų aiškiai ir garsiai kalbama apie šios problemos egzistavimą.

Metas įvertinti.


Komentuok:
*Reklama
DNO