Menu
 
 

Galapagai / Roko naktys: „Chase & Status“ gerbėjai – žvaigždės, koncertų draugai – „The Prodigy“

2012 07 13  11:41  |  Aktualijos

Rugpjūčio 3-4 dienomis Zaraso saloje vykstančiame festivalyje „Galapagai / Roko naktys“ pasirodys viena ryškiausių šių dienų elektroninės muzikos grupių – „Chase & Status“.

 Chase & Status

„Šiuo metu jie yra patys įdomiausi prodiuseriai“, – sako visame pasaulyje puikiai žinomas reperis ir prodiuseris Pharrellis Williamsas, žinomas kaip N*E*R*D.

Didžiausią šlovę „Chase & Status“ kol kas pelnė pernai išleistas albumas „No More Idols“ – iškart po pasirodymo jis šovė į 2-ąją labiausiai perkamų albumų vietą Didžiojoje Britanijoje, nusileidęs tik pasauliniam Adele fenomenui „21“.

Šiuo metu grupė intensyviai koncertuoja, o jų keliai šią vasarą nuolat pinasi su kolegomis iš grupės „The Prodigy”, kurie savo energija scenoje primena „Chase & Status“.

Praėjusį savaitgalį grupės buvo susitikusios „Heineken Jammin” festivalyje, kiek anksčiau birželį – rokerių įvertintame „Download Festival”, kuris kaip ir „Galapagai / Roko naktys“ šiemet skaičiuoja dešimtus savo gyvavimo metus.

Festivalio organizatoriai būtent „Chase & Status“ vėliau įvardino kaip vieną įsimintiniausių gyvai grojančių grupių šiuo metu.

Tarp „Chase & Status“ gerbėjų yra ir kiti žinomi atlikėjai. Pavyzdžiui, gerų žodžių šiam duetui negaili jau kultiniais tapę reperiai Jay-Z ir Snoop Dogg.

„Jie yra susišlavę daugybę apdovanojimų elektroninės muzikos scenoje, taip pat po kelis prestižinėse „Q“ ir „NME“ ceremonijose, o šiemet buvo nominuoti kaip geriausia Didžiosios Britanijos grupė „Brit Awards“, – apie didžiausią grupę „Galapagų / Roko naktų“ dešimties metų istorijoje kalba festivalio prodiuseris Algirdas Barniškis-Blėka.

Į Lietuvą „Chase & Status“ atvyksta su savo koncertine grupe ir festivalyje „Galapagai / Roko naktys“ pasirodys rugpjūčio 3 d., penktadienį.

Po koncerto Lietuvoje jie keliauja į Bulgariją, kur ir vėl susitiks su „The Prodigy“ vyrais. Anksčiau britai „Chase & Status“ neretai apšildė tėvynainius „The Prodigy“.

Festivalyje „Galapagai / Roko naktys“ taip pat savo programą atliks industrinio metalo grandai „Oomph!“ iš Vokietijos, Andrius Mamontovas, „G&G Sindikatas“, „BIX“ ir dar apie 40 kitų.

Chase & Status – ‘Hypest Hype’ 

Chase & Status – ‘Time’ Feat. Delilah


Komentuok:
*Reklama